מחפשי עבודה

פגשנו ביריד כמה מהסטודנטים והבוגרים הטריים והתעניינו בחוות דעתם אודות האירוע ובמצבם התעסוקתי.

טינה בקשי מחולון: "היריד נראה לי רעיון מצוין ובנוי ממש טוב".

טינה בקשי

טינה בקשי מחולון בת 23, סטודנטית מצטיינת שנה אחרונה בתואר הראשון בפסיכולוגיה ומנהל עסקים באוניברסיטת תל-אביב, מחפשת עבודה שמשלבת את שני התחומים. כרגע עובדת כמנהלת סטודיו של עיצוב וחיטוב הגוף בראשון לציון, ומחפשת להתקדם. טינה מספרת כי היא לומדת שנה רביעית באוניברסיטה ומעולם לא יצא לה להשתתף ביריד תעסוקה: "היריד נראה לי רעיון מצויין ובנוי ממש טוב".

חיים חביב

חיים חביב, סטודנט שנה ראשונה במשפטים וחשבונאות לומד באוניברסיטת תל-אביב. כרגע לא מחפש עבודה. הניסיון התעסוקתי שלו בעיקר מהצבא (קבע) ובחברה משפחתית המתעסקת במוצרי נעילה ומערכות מיגון. היריד נראה לו: "מצוין, ממוקצע, נראה יפה, מסודר ונקי. אני חושב שכאשר אחפש עבודה בעתיד אגיע ליריד".


שחר ארבל. סטודנט שנה ד' לחשמל ואלקטרוניקה

שחר ארבל

שחר ארבל מהוד השרון, בעברו קצין ולוחם בהנדסה קרבית, סטודנט שנה ד' לחשמל ואלקטרוניקה מחפש עבודה בתחום, ומקווה שיוכל למצוא משהו ביריד. שחר מרוצה מהעובדה שהוא יכול לראות כאן את המעסיקים פנים אל פנים: "כאן אני רואה למי מגיעים קורות החיים". לשחר ניסיון כבודק תוכנה.

הילה וולמן

הילה וולמן, סטודנטית שנה ראשונה בלימודים, מחפשת עבודה סטודנטיאלית: "כל מה שיכול להתאים לסטודנטים, בין אם זה בתואר שני של ביולוגיה או של מדעי החיים, ובין אם זה בתחומים שאפשר לשלב אותם תוך כדי הלימודים. כי מן הסתם לימודים זה דבר שדורש את הזמן שלו." על היריד היא אומרת: "היריד חמוד, זו פעם ראשונה שנכנסתי ליריד כזה, זו חוויה נעימה". הילה מחפשת עבודה כמעט כל הזמן: "אני פנויה למשרה מיידית, למעט ההגבלות של הלימודים".


עידו. קושי במציאת עבודה באזור ירושלים

עידו פרץ

עידו פרץ, שנה ג' בלימודים, מחפש משרה בירושלים בתחום הפיתוח (JAVA ) ומדעי המחשב. לעידו שנתיים ניסיון בתחום בחברת db@net, חברת הפיתוח בה הוא עובד כעת, ועל-אף שיש היצע רב של עבודה בתחום ה JAVA- עידו מתקשה למצוא עבודה בירושלים.

.רחל מניסה, יריד מוצלח ואפקטיבי

רחל מניסה

רחל מניסה, סטודנטית שנה שלישית בתואר השני בתעשיה וניהול. פנויה למשרה מלאה. רחל: "אני פעם ראשונה ביריד, הגעתי לכאן אחרי השיעור לחפש עבודה, היריד נראה מאוד מוצלח ואפקטיבי במציאת עבודה".שרון. דיילת באל-על שמעוניינת בתעסוקה נוספת.

שרון לבנה

שרון לבנה, סטודנטית לפילוסופיה יהודית, עובדת כרגע כדיילת באל-על ומחפשת עוד עבודה חלקית בשביל העניין, בתחום החברתי. הגיעה ליריד לגמרי במקרה...

רוני גלבוע, סטודנטית שנה ראשונה למשפטים וחשבונאות. מתכננת סטאז' ב-2009.

רוני גלבוע

רוני גלבוע, סטודנטית שנה ראשונה למשפטים וחשבונאות. כרגע לא מחפשת עבודה, אבל מתעניינת לטווח הרחוק לגבי סטאז' ב-2009. רוני עבדה בעבר במשרד רואה חשבון בהנהלת חשבונות, וכן בחברת יבוא בנושא של שיווק ומכירות. על היריד רוני אומרת: "הכל נראה מצוין הרבה משרדים ומאוד מוצלח, אינפורמטיבי, מסודר נקי ויפה".


לודמילה: "יותר קל למצוא עבודה מפה לאוזן".

לודמילה לובנסקי

לודמילה לובנסקי גרה באזור המרכז יש לה PhD בכימיה ומתמחה בכימיה אורגנית. לודמילה מחפשת עבודה בתחום הכימיה, נאנו מטיריאל וביו טכנולוגיה (עבודה מולטי-דיסיפלינרית). היא עובדת כרגע ויש לה ניסיון של ארבע שנים בתחום. לודמילה מספרת שהיתה בעבר בירידים קודמים, אך זה לא הועיל לה במיוחד משום שהתחום מאוד מצומצם: "יותר קל למצוא עבודה מפה לאוזן".

גיא סולומון

גיא סולומון מתגורר ברעות, סטודנט מצטיין למדעי המחשב, מסיים כעת את לימודיו ומחפש משרת פיתוח. לגיא אין עדיין ניסיון בעבודה והוא פנוי למשרה מיידית. על היריד הוא אומר: "יש כאן מגוון רב והעברתי קורות חיים לכל מי שאני יכול".אלכס גוחצן: לידיעת המארגנים, ממליץ לצרף מפת התמצאות בירידים הבאים.

אלכס גוחמן

אלכס גוחמן מבת-ים, מהנדס חשמל ואלקטרוניקה, מחפש עבודה בתחום של QA ,תוכנה, חומרה ומיקרו בקרים. על היריד אומר אלכס: "זו פעם ראשונה שאני ביריד כזה, זה נראה טוב, אפשר היה לצרף מפה" אלכס עובד כרגע בנתב"ג בתחום של ביטחון ולא בתחום שלמד. על שוק התעסוקה הוא אומר: "שוק התעסוקה ממש קשה בשנים האחרונות ואני מרגיש את זה על בשרי".

יפעת מורן, אקדמאית, מחפשת עבודה במשאבי אנוש.

יפעת מורן

יפעת מורן בוגרת תואר ראשון, מחפשת עבודה במשאבי אנוש לגיוס פנימי בתוך חברות. יש לה ניסיון של שנתיים בתחום: "עבדתי בחברת כוח אדם וכן בבית תוכנה שמבצע Outsourcing". כיום עובדת יפעת במרכז הדרכה, תחום קצת אחר, אבל ממשיכה לחפש עבודה בגיוס. על היריד היא אומרת: "הוא הרבה יותר מושקע ממה שציפיתי, יש כאן הרבה יותר אופציות ואני מאוד מרוצה בינתיים. יש פה היענות ובינתיים הולך לי לא רע".

מסיים שנה רביעית במכללת אפקה בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

ברעם איגור

איגור ברעם בן 27 מראשון לציון, מסיים כעת שנה רביעית במכללת אפקה בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומחפש עבודה בתחום, עובד כרגע בסלקום כטכנאי דרג ד' ומתעסק עם רכיבים אנלוגיים. איגור בעל מוטיבציה רבה לעבוד ולהתקדם.

דינה קליכמן מחפשת עבודה במערכות מידע.

דינה קליכמן

דינה קליכמן בת 21 מרעננה, סטודנטית שנה שנייה להנדסת תעשיה וניהול באוניברסיטת תל-אביב. "אני מחפשת עבודה בתחום של מדידת זמנים או מערכות מידע, בשביל להשתלב בחברה".

שחר מרום

שחר מרום, סטודנט שנה ב' למשפטים, מחפש עבודת הדרכה. לשחר ניסיון כמתרגל במכינה של האוניברסיטה וכן מתרגל קורסי מבוא לכלכלה ומבוא למדעי המדינה. על היריד אומר שחר: "מאוד מאוד חם, ומבחינה תעסוקתית זה נראה נפלא".מעיין: מחפשת עבודה בתחום משאבי אנוש.

מעיין דגן

מעיין דגן, מסיימת כעת תואר בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה, ומחפשת עבודה בתחום משאבי אנוש וניהול משאבי אנוש. מעיין עובדת כרגע בתפקיד של מנהלת משאבי אנוש.

רותם ונופר: בוגרות טריות בעבודה סוציאלית, מחפשות עבודה בתחום זה ובמשאבי אנוש.

רותם פלשטיין ונופר לבנה

רותם פלשטיין יוצאת חיל המודיעין מקריית אונו, בוגרת טרייה בעבודה סוציאלית, מחפשת עבודה בתחום זה וכן במשאבי אנוש. כרגע עובדת בעבודות זמניות ומזדמנות. על היריד היא אומרת: "נראה לי שרוב העבודות הן לבוגרי הנדסה והייטק". חברתה, נופר לבנה מיהוד, סטודנטית המסיימת עכשיו תואר בעבודה סוציאלית, מחפשת גם היא עבודה כעובדת סוציאלית, או עבודה בתחום של משאבי אנוש. נופר מספרת שאת ניסיונה רכשה במסגרת ההכשרה בלימודים, ואילו רוב ניסיונה התעסוקתי הוא בתחום ההוראה.