חברות מציגות

החברות מצאו את מפגש התעסוקה כמקור גיוס ייחודי. לאילו תפקידים הן מחפשות מועמדים? מהי התכונה או היכולת הבולטת שעל המועמד להפגין? מדוע כדאי להפנות את קורות החיים לחברה ספציפית, מה היא מציעה ובמה באה לידי ביטוי ייחודיות החברה? רכזי הגיוס ומנהלי משאבי האנוש בחברות השונות מסבירים.

אינטל

אינטל הינה מובילה עולמית בפיתוח וייצור של מיקרו מעבדים, שבבים, לוחות אם, מערכות, רכיבי תוכנה ופתרונות השבבים התומכים במעבדי אינטל המשמשים לתעשיות המחשוב והתקשורת. מרכזי הפיתוח והייצור של אינטל ישראל ממוקמים בחיפה, ביוקנעם, בירושלים, בקריית גת, ביקום ובפתח תקווה.

נפגשנו עם יולה חלפון, נציגה מצוות הגיוס של אינטל שסיפרה כי העובדים משתלבים הן בתחומי הפיתוח והייצור והן במקצועות הניהוליים, בפיתוח ההון האנושי, ברווחה ועוד. על הגיוס סיפרה יולה: "אנחנו מגייסים סטודנטים למרכזי הפיתוח שלנו ולמרכזי הייצור. הסטודנטים משתלבים אצלנו בצוותים מקצועיים, שם יש להם הזדמנות להתפתח ולהתקדם במקביל למשימות שהם מקבלים. כלומר הסטודנטים אינם עושים "עבודה שחורה", אלא עבודה מקצועית, מעניינת ומאתגרת. מה שמנחה אותנו בבחירת העובדים שאנו מגייסים, הוא חיפוש אחר אנשים יצירתיים שיובילו את Intel, שהינה חברה גדולה, מגוונת, פרודוקטיבית ותחרותית, עם מסלולי פיתוח רחבים בכל תחום אפשרי, לקראת פריצות הדרך הבאות שלה".

www.intel.comאתר החברה:  
אינטל. "הסטודנטים אצלנו אינם עושים 'עבודה שחורה', אלא עבודה מקצועית, מעניינת ומאתגרת".


Taldor מתמחים ב- CRM (ניהול קשרי לקוחות).


Taldor

החברה מובילה באספקת פתרונות עסקיים וטכנולוגיים בתחומי התוכנה, ומעסיקה למעלה מ-2000 מקצועני הייטק. החברה מחולקת למספר חטיבות הממונות כל אחת על תחום הפעילות שלה, שביניהם: פיתוח מערכות, פתרונות לניהול קשרי לקוחות, מערכות מידע גיאוגרפי, מערכות מודיעין עסקי וצבאי, מערכות שליטה ובקרה, פתרונות SAP, מיקור חוץ, תקשורת ואבטחת מידע, פתרונות למגזר הפיננסי ועוד... חברת Taldor, המתמחה ב CRM (ניהול קשרי לקוחות, Customer relationship management) היא הנציגה של חברת Siebel העולמית.

קרן אשכנזי-בר לב, רכזת הגיוס של חברת טלדור פירטה על התפקידים שהחברה מחפשת עבורם מועמדים: "אנחנו מחפשים אנשי בדיקות, אנשי system, תוכניתנים, דרך מנתחי מערכות ומנהלי פרויקטים ועד למנהלי מחלקות". קרן מסבירה כי החברה מחפשת את "ההון האנושי" "חשוב לנו שהעובדים שלנו יאהבו אתגר טכנולוגי, שיהיו מקצוענים וכמובן, בעלי מחויבות גבוהה לארגון".הייחודיות של Taldor לדבריה היא: " Taldor זו חברה שמשקיעה רבות בעובדיה, התנאים הם מצויינים ומעל הכל אנו מספקים לעובדינו אתגרים גדולים".

www.taldor.co.ilאתר החברה:  


אלקטרה בע"מ

אלקטרה, שנוסדה ב- 1947 ושייכת לקבוצת אלקו החזקות, היא החברה הגדולה בישראל לעבודות אלקטרו-מכניות (מיזוג אוויר, חשמל, צנרת ותשתיות, מעליות), בנייה, עבודות גמר, ניהול ואחזקת מבנים ואחת מחברות הנדל"ן המובילות במשק הישראלי. אלקטרה מתמחה בתכנון, ניהול וביצוע פרויקטים מורכבים, מגוונים ורחבי היקף, כגון מפעלי תעשיה, בתי חולים, בתי מלון, מבני משרדים, מבני מסחר, בנייני ציבור, מבני מגורים ועבודות תשתית וזאת באמצעותם של כ-2000 עובדים.

פגשנו את נילי צדרוביץ', מנהלת משאבי אנוש בחברה שסיפרה: "מה שמאוד מאפיין אותנו זה היכולת לתת ליזמים פתרון כולל במסגרת עולם תוכן הבניה, אנחנו משלימים בניין מא' ועד ת' ומשחררים את היזם לעסוק בעיסוקיו. בנוסף לזה יש לנו חברה שעוסקת בניהול אחזקות, קבוצת נכסי אריאל, שמאפשרת ליזם לקבל את שירותי החברה הזו בניהול הנכס עצמו". נילי סיפרה על גיוס העובדים ועל סוגי התפקידים השונים: "הגיוס הוא בעיקר של מהנדסי מכונות למערכות מיזוג אויר, למעליות, לחברת צנרת המים שלנו. אנחנו מגייסים מהנדסי מכונות למעליות, שמשם בעצם - מעולם של תכנון המעליות - צומחת העתודה הניהולית של תחום המעליות ושל אלקטרה בכלל. בתפקידי ניהול פרויקטים, המהנדסים שמעוניינים נכנסים במהרה לעולם התוכן הניהולי, הם מנהלים פרויקטים בהיקפים של מיליוני שקלים, הם נמדדים כיחידת רווח והפסד והשמיים הם הגבול במודל הזה". ייחודיותה של החברה לדבריה בכך שהחברה קיימת למעלה מ-60 שנה בשוק ויש לה יציבות כלכלית יוצאת מן הכלל. "החברה שנמצאת היום בתנופה אדירה, עם זרועות בחו"ל, יכולה להציע פיתוח וניוד קריירה בתוך כל החברות של הקבוצה, והאפשרויות כמעט בלתי מוגבלות".

www.electra.co.ilאתר החברה:  
אלקטרה. המהנדסים נכנסים במהרה לעולם התוכן הניהולי ומנהלים פרויקטים בהיקפים של מיליוני שקליםEDS

EDS הינה חברה בינלאומית, העוסקת באספקת שירותים בתחום טכנולוגיות המידע IT)) ונחשבת כמובילה בעולם בתחום זה. החברה נוסדה ב- 1962 בארה"ב וכיום פועלת ב- 60 מדינות ומונה כ- 140,000 עובדים. החברה מתמחה במתן ייעוץ להנהלות, ייעוץ טכנולוגי, פיתוח מערכות מידע והקמת פרויקטים מורכבים וכן שירותי מיקור חוץ מלאים בתחום ניהול ה- IT, ותשתיות המחשוב בארגונים.

שוחחנו עם קרן פלד, מנהלת תחום היועצים בחברת EDS שהסבירה על תחומי הגיוס של החברה: "אנחנו מגייסים מנהלי פרוייקטים, מנתחי מערכות, בודקי תוכנה, מדריכים, אנשי סיסטם. זאת אומרת - גם אנשי אפליקציות וגם אנשי תשתיות. מחפשים חבר'ה עם ניסיון בשוק התעסוקה להשתלבות בטווח הרחוק אצלנו בחברה, ובחלק מהמקרים אפשר יהיה אולי לשלב בוגרים מצטיינים". בנוסף ציינה כי: "עובדי החברה יושבים באתרי הלקוח והם הפרונט מבחינתנו מול הלקוח, ועל כן צריכים לעשות את העבודה נאמנה. ל EDS ערך מוסף כחברה בכך שאינה חברת מוצרים, היא חברה הנותנת שירותים. ההון האנושי שלה, הוא המשאב שלה ואת זה היא מטפחת ומפתחת".

www.eds.co.ilאתר החברה:  
EDS. דרושים אנשי אפליקציות ואנשי תשתיות.


מימין נועה גרינבוים מנהלת הגיוס:
"אנחנו חברה שהיא סטארט-אפ בתחום שהוא תחום של חברות ענק"


נגבטק

נגבטק הנה חברה צעירה העוסקת בפיתוח ובניית מערכת חדשנית לגילוי ויזואלי של פגמים על התקני מוליכים למחצה. המערכת משלבת טכנולוגית רכישת תמונה ייחודית עם פלטפורמת מחשוב מרובת מעבדים, ומהווה פריצת דרך בתחום בקרת תהליכים לייצור שבבי הדור הבא. החברה מפתחת מכונה שהיא מולטי-דיסיפלינרית, מכונה שבודקת שבבים ונמכרת ליצרני שבבים ברחבי העולם ועוזרת להם בבקרה על תהליכי ייצור.

נועה גרינבוים, מנהלת הגיוס של החברה שיתפה אותנו בתהליך הגיוס: "אנחנו מגייסים סטודנטים ובוגרי מדעי המחשב, מהנדסי אלקטרוניקה מנוסים, מהנדסי מכונות מנוסים, פיזיקאים עם תואר שני ומעלה ואלגוריתמאים. חשוב לנו שהמועמדים ידעו כי אצלנו הסביבה מאתגרת, סביבה שיש בה מצד אחד עומס עבודה ומצד שני, הרבה מאוד מה ללמוד ואיך להתפתח". על ייחודה של החברה אומרת נועה: "אנחנו חברה שהיא סטארט-אפ בתחום שהוא תחום של חברות ענק, והיכולת של אדם אצלנו להשפיע ולהישמע היא הרבה יותר גדולה מאשר בחברות ענק".

www.negevtech.comאתר החברה:  

טריפלטק

חברת טריפלטק מתמחה בגיוס והשמה של מקצועני הייטק וביו-טק והינה כיום חברת ההשמה המובילה בארץ במקצועות אלו. החברה נוסדה בשנת 1998 ומעסיקה כיום למעלה מ- 70 מקצוענים המקושרים היטב ומספקים שירות למרבית חברות ההיי-טק והביו-טק בארץ. שירותי החברה כוללים גיוס, מיון והשמה מקצועית של כח-אדם בכל המקצועות ובכל הרמות הנדרשות.

פגשנו את מיכל כרמי והילה יוסט - מנכ"ליות משותפות שסיפרו לנו על החברה "טריפלטק הינה חברה ותיקה מאוד, המכסה את כל שוק ההייטק והביוטק. התפקידים המוצעים כרגע הם בעיקר משרות הייטק מובהקות, QA, פיתוח, מנהלי פרויקטים. ובנוסף כמובן גם סקטור הבכירים, סמנכ"לי פיתוח, מנכ"לים". מיכל והילה סיפרו לנו על הקו המנחה שלהן בבחירת עובדים: "החשיבות העיקרית היא התאמה טכנולוגית, וכמובן התאמה אישיותית לפרופיל של התפקיד". הן הוסיפו על החברה עצמה וייחודה: "הערך המוסף שלנו הוא קודם כל, יכולת אבחנה טכנולוגית טובה מאוד. הצוות שלנו הוא צוות שלא מוכשר רק ברקע פסיכולוגי, אלא, גם בעל רקע טכנולוגי. יש לנו צוות מהנדסים, מהנדסי חומרה, תוכנה, כך שהראיון הטכנולוגי הוא מאוד מעמיק. עבור העובדים שלנו בחברה אנו מקיימים פעילות רווחה מאוד ענפה, שכוללת: הדרכה, קורסים אינטראקטיביים, מצגות ועוד".

www.tripletec.comאתר החברה:  
מיכל כרמי, מנכ"לית משותפת בטריפלטק. מספקים שירות למרבית חברות ההיי-טק והביו-טק בארץ.


מטריקס. דרושים תוכניתנים, מנתחי מערכות, מנהלי פרויקטים, בודקים.

Matrix

מטריקס הינה חברה המתמחה בפיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, שירותי תשתית, שירותי ייעוץ, הסכמי מיקור חוץ, הדרכה והטמעה. מטריקס עוסקת בייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים בעולם, פתרונות חומרה מובילים ותשתיות IT (Information Technology). החברה מונה כ- 3,300 עובדים, נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א ומניותיה הגיעו לראש טבלת המניות הפופולריות.

פגשנו את גלי בר-עם, מנהלת פיתוח מקורות גיוס בחברה עימה דיברנו על הגיוס: "אנו מחפשים תוכניתנים, מנתחי מערכות, מנהלי פרויקטים, בודקים ועוד. רוב המשרות הן עבור בעלי נסיון וחלקן גם עבור מתחילים. אנו מעוניינים באנשים נמרצים, חדורי מוטיבציה ובעלי רצון להצליח. מטריקס הינה חברה מובילה עם גב חזק והמשרות שאנו מציעים מאתגרות, מגוונות ויכולות להוביל לאפשרויות קידום רבות".

www.matrix.co.ilאתר החברה:  

Retalix

ריטליקס היא חברת הייטק בינלאומית המספקת פתרונות תוכנה לעולם הקמעונאות. ריטליקס משתמשת בטכנולוגיות חדשניות ומגוונות ובעלת מספר סניפים ברחבי העולם. זוהי חברה גלובלית הנסחרת בנאסד"ק, ומונה כ- 1500 עובדים.

נפגשנו עם ריני בראון, מנהלת משאבי אנוש בחברה שהסבירה קצת על ריטליקס: "התחום שלנו הוא מאוד ידידותי וקרוב יחסית לכל אדם מן הישוב כך שזה מאוד מרתק אנשים שעובדים אצלנו, זה עולם מאוד מעניין בפני עצמו". בנושא המשרות הפתוחות כעת בחברה, הסבירה ריני: "החברה מתעסקת בעיקר עם מפתחי תוכנה ויש לנו מגוון של תפקידים גם בתחום האדמיניסטרטיבי. כמו כן, בתחום הכספים יש אצלנו כ-70 משרות פתוחות כרגע. בנוסף, החברה מגייסת דוברי שפות למגוון משרות ברחבי העולם, אפילו אם הידע הטכנולוגי שלהם מועט והעובדים מקבלים את מלוא ההכשרה בחברה. אנחנו מחפשים אנשים מקצועיים וגמישים שיהיו מעוניינים להשתלב בעבודה שמשלבת נסיעות לחו"ל". עוד על החברה הוסיפה ריני: "הערך המוסף שלנו הוא עצם העובדה שאנחנו חברה גלובלית. אנחנו יותר מקריירה עבור העובדים, הערך של הפרט מאוד חשוב לנו. אנחנו מסתכלים על העובד על מה מניע אותו. דברים שחשוב לקדם בקריירה שלו. אנחנו תמיד נהיה שם בשביל כל עובד ועובד שלנו, גם במידה ויש לו בעיות אישיות, וגם על מנת לכוון את מסלול הקריירה כדי שתהיה התאמה הדדית בין האינטרסים שלו לאינטרסים שלנו".

www.retalix.comאתר החברה:  

ריטליקס. דרושים דוברי שפות למגוון משרות ברחבי העולם.Accenture

החברה עוסקת בתחום של יעוץ ניהולי ושירותים טכנולוגיים, ומונה כ - 130 אלף עובדים בסניפים הפרושים ב 48 מדינות בעולם. שירותי החברה ניתנים על ידי שילוב בין צוותים בארצות שונות והניידות הגבוהה של עובדי החברה עוזרת להשיג תוצאות מהירות עבור לקוחותיה. Accenture יודעת לשלב בין טכנולוגיות קיימות לחדשות ותוך שימוש בתהליכי ידע עסקיים מתכננת ומטמיעה פתרונות ללקוחותיה.

ביקשנו מכרמית בראון-סיטון, מנהלת משאבי האנוש בחברה לספר לנו על הגיוס: "העבודה היא בסביבה בינלאומית, אנחנו מחפשים בעיקר בוגרי אוניברסיטאות בעלי תואר ראשון או שני במנהל עסקים או בתעשייה וניהול שמוצאים עניין בתחום הייעוץ. זאת למרות שנשמח לקבל גם בוגרי מכללות במידה ויהיו להם היכולות הנכונות. שיטתנו לרוב היא לקחת אנשים בעלי תואר וללא נסיון ולהכשיר אותם לעבודה בפרוייקטים. אנו מחפשים אנשים בעלי יכולת אנליטית וחשיבה אסטרטגית, שיהיו אסרטיביים, בעלי יכולת מנהיגות והובלה, כמובן שהדבר הכי חשוב הוא ראיה מערכתית בשילוב עבודת צוות". עוד על החברה ציינה: "הערך המוסף של Accenture הוא העובדה שאנו עובדים בסביבה בינלאומית, צוברים ניסיון בינלאומי ולעיתים קרובות אף נערכות הדרכות בחו"ל. אנו נותנים הדרכה והכשרה מתאימה על מנת שהעובדים שלנו יהיו מקצועיים ויתאימו לעבודתם".

www.accenture.comאתר החברה:  

Accenture: "מחפשים בוגרי אוניברסיטאות בעלי תואר ראשון / שני במנהל עסקים או בתעשייה וניהול"Malam

קבוצת מלם היא חברת שירותי ה-IT מהגדולות והמובילות בישראל המונה למעלה מ-2000 עובדים. כשהוקמה, בתחילת שנות החמישים, היתה קבוצת מלם חברה ממשלתית, היום היא חברה פרטית ציבורית ואף נסחרת בבורסה לניירות ערך. התחום העיקרי הראשון בו עוסקת החברה הוא פרויקטים במערכות מידע אירגוניות. תחום ההתמחות השני בחברה הוא תחום השכר. קבוצת מלם פיתחה מערכת שכר יחודית שהקנתה לה את הזכות להיות אחראית על כל נושא השכר של עובדי המדינה בארץ. בנוסף, יש בחברה חטיבת תקשורת, שאחראית על כל נושאי המחשוב בחברות וגופים גדולים במדינה דוגמת עיריית ירושלים.

רות רטנר, רכזת הגיוס בחברת מלם הסבירה על הגיוס: "המשרות אותן אנו מעוניינים לאייש מחולקות לשני סוגים: סוג אחד הוא משרות לפעילות In house כמו מיישמים, מטמיעים, אנשי שכר ובעצם כל מה שקשור במערכות מידע ואילו בסוג השני מדובר בעיקר בתוכניתנים וראשי צוותים בתחום התוכנה לפעילות חיצונית" רות ציינה: "במלם אנו מאמינים כי הידע של העובד הוא המוצר של מלם ולכן חשובה לנו היציבות של העובדים שלנו על מנת שהידע ישאר איתנו לאורך זמן. כמובן שמנגד אנו מעניקים לעובדינו את היציבות שאנו דורשים מהם וכערך מוסף אנו משפרים כל הזמן את הידע והמקצועיות של העובדים ע"י העברת קורסים והדרכות. בנוסף אנו שמים דגש על נושא הרווחה מפני שחשוב לנו שהעובדים ירגישו חלק אינטגרלי מהחברה, בין אם הם עובדים בפועל בחברה עצמה ובין אם בפרויקט חיצוני".

www.malam.comאתר החברה:  

קבוצת מלם: "אנו מעניקים לעובדינו את היציבות שאנו דורשים מהם".כץ את כהן משרד עו"ד

כץ את כהן הנו משרד עו"ד העוסק בתחום ההגירה וה- .Relocation המשרד נחשב כיום לאחד מהמשרדים הגדולים בארץ בתחומו, ומייצג חברות רבות המעונינות באשרות עבודה על מנת להעביר עובדים ישראליים למשרדיהן בחו"ל או "לייבא" עובדים זרים בכירים לישראל (מנהלים או מהנדסים). רוב החברות הלקוחות הנן חברות הייטק, ולצדן ישנן חברות תעשייתיות מסורתיות. לכץ את כהן גם לקוחות פרטיים המבקשים אשרות עבודה, תושבות קבע או אזרחות במדינות הנמצאות בתחום ההתמחות של המשרד. המשרד נמצא בצמיחה מתמדת, ועובדים בו כיום 4 עורכי דין, 2 מזכירות ועוזרת משפטית אחת.

דותן כהן, עו"ד, שותף בחברה סיפר לנו על הגיוס: "אנו מחפשים 4 עובדים חדשים: עו"ד צעיר/ה, מתמחה, client care coordinator, ומהנדס/ת תעשייה וניהול. לא נדרש ידע מוקדם בתחומי ההתמחות של המשרד". דותן הוסיף על ייחודו של המשרד: "המשרד הוא היחיד בתחומו בארץ שנמצא בגידול מבחינת היקפי העבודה ומספר העובדים, באופן שמאפשר להתקדם בתוך המשרד. צריך לזכור שמשרדים רבים שהתחרו בנו התפרקו או נעשו קטנים יותר. מלבד זאת, המשרד עוסק בתחום מאוד נישתי ומיוחד, ובשוק העבודה של עורכי הדין, הרווי בעו"ד ונמצא בעודף היצע גדול מאוד, התמקצעות כזו היא מבוקשת ביותר. המשרד מתנהל כמשרד אמריקאי לכל דבר, עם תודעת שירות גבוהה, הקפדה על מקצועיות ושמירה על מוניטין גבוה (לא לוקחים כל עבודה), ועם זאת - אווירה משפחתית ונעימה מאוד".


www.relocation-law.comאתר החברה:  

One1

One1 הינה אחת מחברות ה IT המובילות בישראל. החברה מספקת שירותי חומרה, פתרונות בתחומי ה- BI , ERP, CRM, שירותי אינטגרציה ואף מפתחת מוצרים יחודיים על פי דרישה. החברה מעסיקה מעל 1000 עובדים.

מיכל משיח, מנהלת הגיוס בחברה סיפרה על הגיוס: "אנחנו מחפשים בעיקר אנשי פיתוח, בשפות מאוד מגוונות כדוגמת C++, JAVA, dot net, בנוסף אנו מנסים לגייס עובדים למשרות בכירות כגון מנתחי מערכות ומנהלי פרויקטים. מעבר לפן המקצועי, חשוב לנו שהעובדים שלנו יהיו יצירתיים ונעימים, שיוכלו להתחבר לארגון שהוא ארגון משפחתי ומגוון". על יתרונות החברה אמרה: "יש לנו, כחברה, את היתרון של הגודל שמאפשר התפתחות אישית ומקצועית ותמיכה מקצועית, כלומר, עובדים חדשים אצלנו יוכלו לקבל תמיכה והדרכה מקצועית מעובדים בעלי ניסיון רב משלהם".

www.one1.co.ilאתר החברה:  

One1. מחפשים בעיקר אנשי פיתוח

Verint

ורינט הינה חברה מובילה בפתרונות אבטחת מידע ומניעת הונאה בנקאית באינטרנט.

פגשנו את ליאת לבנון, אחראית גיוס ושכר בחברה שסיפרה לנו על החברה: "אנחנו מתעסקים בעיקר בהפקת תוכנה דרך אמצעי תקשורת, Verint זו חברה שכל הזמן גדלה ותופסת יותר נתח שוק. על המשרות הפנויות בחברה סיפרה ליאת: "אנו מחפשים עובדים בתחום מדעי המחשב, מפתחים, בנוסף אנחנו מחפשים גם אנשי Presale, מנהלי פרויקטים, סטודנטים מצטיינים, מהנדסי תעשיה וניהול, כלכלנים- כל הקשת". "ברמה האישית מאוד חשוב לנו, שהעובדים יתחברו ל- Verint, שידעו לעבוד בצוות. אלו שמתקבלים היום, הם האנשים שיהיו המנהלים הבאים בחברה. הפוטנציאל מאוד חשוב לנו". ליאת ציינה את יתרונותיה של ורינט: "מאוד כיף לעבוד ב- Verint, אנשים נשארים אצלנו לאורך שנים כך שבאמת אפשר לגדול, ובנוסף יש לנו תחומים רבים ואפשר לעבור ביניהם".

www.verint.comאתר החברה:  


verint: "אלו שמתקבלים היום, הם האנשים שיהיו המנהלים הבאים בחברה."

HP

HP היא חברה בינלאומית המספקת תשתיות ופתרונות עסקיים לכל צורך וייעוד המציעה שפע של מוצרים ושירותים למטרות מגוונות. החברה פועלת ביותר מ-170 מדינות ברחבי העולם ותופסת 50% מנתח השוק העולמי. חברת HP מיישמת רעיונות חדשניים על מנת לאפשר לכולם לחוות חוויה פשוטה, תורמת ואמינה בעת שימוש בכלים טכנולוגיים.

שוחחנו עם דלית שרון, מנהלת הגיוס בחברת HP. דלית סיפרה על הגיוס: "אנו מגייסים עובדים למגוון גדול של תפקידים, מהנדסי מכונות, מהנדסי אלקטרוניקה, כימיה, פיזיקאים, מהנדסי תעשיה וניהול תוכנה וכמובן שיש לנו משרות גם בקווי היצור שלנו. רמת העבודה היא קשה ודורשת ידע, אינטגרציה ועבודה טכנית. בנוסף אנו מעבירים את עובדינו הכשרה מקיפה".

www.hp.com/go/jobsאתר החברה:  

דלית שרון - מנהלת הגיוס: "HP פועלת ביותר מ-170 מדינות ברחבי העולם ותופסת 50% מנתח השוק העולמי".

SAP

חברת SAP הוקמה בשנת 1972 והיא חברת התוכנה השלישית בגודלה בעולם והראשונה בגודלה באירופה. SAP עוסקת ואף מובילה בפיתוח תוכנה, שיווק והטמעת אפליקציות ארגוניות. החברה מעסיקה כ-800 עובדים בסניפיה בארץ ונמצאת בתהליך מתמיד של גדילה והתפתחות.

נפגשנו עם הילה בלק, רכזת משאבי האנוש של חברת SAP. הילה סיפרה על הגיוס: "אנו מגייסים סטודנטים למדעי המחשב, הנדסת תוכנה ומערכות מידע. חשוב לנו שהאנשים שנגייס יהיו תקשורתיים ופתוחים, אנשים יצירתיים עם ראש גדול וכמובן שיהיוTeam Players . יש אצלנו אפשרות לניודים פנימיים בתוך החברה, ומה שמייחד אותנו הוא שלמרות כמות העובדים הגדולה שלנו אנו מצליחים לשמר את היחס האנושי והאישי". בנוסף סיפרה הילה כי בחברת SAP יש מועדון רווחה שפונה לכל האוכלוסיות, החל מצעירים רווקים ועד למשפחות.

www.sap.comאתר החברה:  


Sap. דרושים סטודנטים למדעי המחשב, הנדסת תוכנה ומערכות מידע


מכון התקנים הישראלי: "הדרישות העיקריות שלנו הן מקצועיות והתמדה, את ההכשרה והניסיון ניתן לרכוש אצלנו".

מכון התקנים הישראלי

מכון התקנים הישראלי הינו תאגיד ממלכתי הפועל על פי הסמכויות שמעניק לו חוק התקנים משנת 1953. חוק זה למעשה קבע את מטרות המכון שהן הכנת תקנים והבטחת איכותם של מוצרים, כאשר למעשה המכון נוגע לכל תחומי החיים. המכון מחולק לשני אגפים: אגף התקינה, באגף זה נכתבים התקנים ובו מתבצעות הבדיקות והאגף השני הינו אגף איכות והסמכה האחראי על הענקת תעודות התקן.

דינה בן משה, עוזרת למנהלת משאבי אנוש סיפרה כי "במכון מחפשים עובדים בעיקר למקצועות הטכנולוגים- מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה, מהנדסי בניין ומהנדסי מכונות". דינה הוסיפה: "הבדיקות שאנחנו מבצעים חייבות להיות מבוצעות בצורה מקצועית. ולכן הדרישות העיקריות שלנו הן מקצועיות והתמדה, את ההכשרה והניסיון ניתן לרכוש אצלנו". על ייחודיות המכון אמרה: "הייחודיות של מכון התקנים הישראלי היא שאנו הזרוע החוקית היחידה במדינה שבסמכותה להחליט האם מוצרים יכנסו לארץ".

לאתר החברה:  לחץ/י כאן


תו יועצים אירגוניים בע"מ

תו יועצים ארגוניים הינה חברת השמה לתחום ההייטק. החברה הוקמה ב - 1990 על ידי מר חיים גרניט שהיה מנהל משאבי אנוש בתדיראן מערכות. כיום בנוסף לחיים, יש צוות גיוס שעבד קודם לכן בחברות הייטק גדולות ונותן היום שירותי השמה לחברות דומות.

ליאורה עוזר, מרכזת גיוס בחברה סיפרה לנו על הגיוס: "אנחנו מחפשים אנשי פיתוח, ניהול-פיתוח, מנהלי מוצר ופרויקטים, תפעול, כספים, שיווק ומכירות בינלאומיות לחברות הייטק בינלאומיות בתחום התקשורת באזור המרכז. מחפשים אנשים שמצוינות היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלהם החל מהשירות הצבאי, התנדבות ותחומי עניין מגוונים אחרים. לאור העובדה שכל הצוות ניהל גיוס ובא מחברות הייטק הקשרים שלנו בשוק הם ברורים וכן היכולת שלנו לתת למועמד פידבק אמיתי לגבי מה מחפש המעסיק".


tav-ltd@barak.net.il אימייל למשלוח קו"ח:   

ל.מ. השמה בהיי טק

מתמחים באיתור גיוס והשמת עובדים לחברות העוסקות בתחומי ההייטק בארץ ובעולם. החברה היא חברת בת צעירה "עם ברק בעיניים" הנשענת על חברת אם ותיקה ומבוססת בעלת פריסה ארצית. בחברתנו מספר שירותים: השמת מועמדים טכנולוגיים, השאלת והעסקת מומחים, עובדים זמניים לפרוייקטים מוגדרים, ביצוע פרוייקטים ב Outsourcing לתחום משאבי אנוש ושרותי Pay Roll.

שוחחנו עם יעל לבני, מנהלת אזור שרון בחברה שסיפרה על צוות הניהול והגיוס בחברה: "הצוות מונה אנשי מקצוע בעלי נסיון רב בתחומי ההייטק, משאבי אנוש, השמת מומחים ואאוטסורסינג. אנו דואגים להעניק לכל מועמד טיפול אישי מקצועי וממוקד הכולל ייעוץ וליווי לכל אורך הדרך. מנהלות ההשמה בעלות ניסיון בתחום התוכנה והחומרה בעולם התקשורת והמחשבים, בנקאות, ביטוח ותעשיית השבבים. צוות ההשמה מיומן גם בניהול פרוייקטי גיוס בחברות סטארט אפ וחברות נסחרות". על הייחוד של החברה אמרה כי הוא נמצא בתפיסת העולם שלה: "בעולם הטכנולוגי של היום חשוב שכל תפקיד יאוייש על ידי עובד הנהנה מתפקידו ומזוהה עם הארגון ומטרותיו. אנחנו מאמינים שהמועמד המופנה לתפקיד חייב להתאים לארגון, הן מההיבט של כישוריו הטכנולוגיים והן מההיבט של התאמתו לאופי הארגון ולסביבת העבודה, החל מטכנאי PC ועד מנכ"ל לסטארט אפ. על כן אנו מלווים את המועמדים לכל אורך התהליך מראיון פרונטלי ועד תהליך הקליטה, ומצד הלקוח אנו דואגים לקשר צמוד ופורה". יעל ציינה כי חתך האנשים שהחברה מחפשת הוא חתך של אנשי חומרה ותוכנה, מהנדסי תעו"נ ותפקידי אדמיניסטרציה בכל הרמות.

www.l-m.co.ilאתר החברה:  

ל.מ. השמה בהיי טק "אנו מחפשים אנשי חומרה ותוכנה, מהנדסי תעו"נ ותפקידי אדמיניסטרציה בכל הרמות"
צ'ק פוינט: "אצלנו יש הזדמנות להיחשף ולפתח מוצרים שמגיעים לכל העולם ונמכרים במאות מיליוני דולרים".צ'ק פוינט

צ'ק פוינט הינה המובילה העולמית בתחומה ופעילותה הממוקדת באבטחת IT(טכנולוגיית מידע). היא מציעה פתרונות בתחומי אבטחת הרשתות, אבטחת הנתונים, אבטחת נקודות קצה וניהול אבטחה. צ'ק פוינט מובילה של שוקי ה Fire-wall הארגוני, ה Fire-wall האישי וה-.VPN

שוחחנו עם מאיה אבירן, מנהלת הגיוס בחברה שסיפרה לנו על התפקידים המוצעים ועל המועמדים אותם מחפשת צ'ק פוינט: "רוב התפקידים שלנו הם בתחום פיתוח התוכנה, בדיקות תוכנה או תמיכה טכנית במוצרי התוכנה שלנו. אנחנו מחפשים גם סטודנטים וגם בוגרים מוכשרים או מצטיינים בתחום של מדעי המחשב או תחומים קרובים אחרים. יש לנו בית ספר פנימי מעולה שמעביר קורסים לאנשי תוכנה ולמקצועות הרלוונטיים. אנו מחפשים אנשים בעלי רמה אישית מאוד גבוהה, יכולת למידה גבוהה ויכולת לעבוד בסביבה דינאמית. תחום ה- security הוא תחום מאוד דינאמי, שכל הזמן מתחדש, כל תקופה צריכים לעדכן את המוצרים ולהוסיף גרסאות חדשות ולפתח מוצרים חדשים לאיומים החדשים שיש בשוק". מאיה הוסיפה על החברה " :Check Point זוהי חברה ישראלית, היא לא חברה שיש לה עוד מרכז פיתוח, אלא בעצם ההנהלה שלנו והבסיס שלנו יושב בישראל. מי שעובד אצלנו מקבל הזדמנות להיחשף, לפתח מוצרים שמגיעים לכל העולם ונמכרים במאות מיליוני דולרים בשנה. ויחד עם כל העוצמה שלנו אנחנו חברה לא ענקית, שיש בה אפשרות להשתלב בצוותים קטנים, ולחוות סביבה שהיא כן יחסית אינטימית ומטפחת ומאוד אישית. סביבה שהיא באמת לא מאוד תעשייתית. יש ב Check Point כ- 700 עובדים בישראל, זה לא הרבה עובדים ביחס לעוצמה של Check Point ואני חושבת שזה מאפשר הרבה יכולת לביטוי אישי של כל אחד מהעובדים שלנו".

www.chekpoint.comאתר החברה:  

ROI

נפגשנו עם שירה אפלקר אחראית הגיוס של החברה. שירה סיפרה לנו על גיוס המועמדים ועל ייחודה של ROI כחברת ייעוץ: "אנחנו חברת ייעוץ שעוסקת בתחומי הנדסת תעשייה וניהול, בעיקר בתחום של ארגון ושיטות מבחינת תהליכי עבודה, מבנה ארגוני, מערכות מידע, מידע ובקרה. העובדים שלנו הם כולם מהנדסי תעשייה וניהול. התפקידים העיקריים אליהם אנו מגייסים הם מהנדסי תעשיה וניהול, אך גם סטודנטים יכולים להשתלב אצלנו בתפקידים של יועצים. אנחנו בעצם מייעצים בפרויקטים לחברות מתחומים מאוד מגוונים: בפרויקטים של שיפור שיטות, ניהול תהליכים. חשוב לנו שהאנשים העובדים אצלנו יהיו בעלי יכולת אנליטית מאוד גבוהה, אחראים, יוזמים עם אהבה לתחום והרבה מוטיבציה. בשונה מחברות ייעוץ אחרות בשוק, אנחנו עובדים עם חברות מאוד מגוונות, אם זה חברות בתחום הפיננסים, חברות ביטוח, בנקים, חברות קמעונאיות, חברות תקשורת, שירות וכדומה. זאת אומרת, מבחינת התחומים שהעובדים נחשפים אליהם הפרויקטים מאוד מגוונים. החברה דינאמית וצעירה גם בגיל וגם בתפיסה: יש לנו ראש פתוח ואנחנו לא מקובעים. אנחנו מחפשים כל הזמן פתרונות יצירתיים וחדשים לפיתרון בעיות".

hr@roisrael.co.ilאימייל למשלוח קו"ח:   
ROI:" אנו מגייסים מהנדסי תעשיה וניהול, אך גם סטודנטים יכולים להשתלב אצלנו בתפקידים של יועצים".

אתוסיה - גיוס והשמה בתחום ההיי-טק

אתוסיה קיימת משנת 2001, ומתעסקת במספר תחומים: חומרה, תוכנה ותפעול.
החברה מציעה שירותי השמה ייעוץ והדרכה, ומתמחה בהשמה איכותית לענפי ההייטק, הביוטק, הבכירים ושוק ההון. אתוסיה משלבת מספר שיטות חדשות כדי לעשות חיבור נכון בין משרה למועמד אידיאלי. החברה יוצרת קשר עמוק, כוללני לטווח ארוך עם המועמד ועם המעסיקים, זאת מתוך שאיפה לממש את הפוטנציאל של שני הצדדים בצורה טובה לאורך שנים.

פגשנו את מיכל אביטל, מנהלת הגיוס בחברה ואת מנכ"ל החברה, אייל סלומון שפירט על התפקידים אליהם מגייסת החברה: "החברה התחילה בתחום של בכירים אבל אנחנו מגייסים למגוון תחומים ותפקידים: בכירים, דרג ביניים, בוגרי אוניברסיטאות וסטודנטים". אייל הוסיף: "בתחום ההייטק, אנחנו עובדים הרבה עם חברות תקשורת, חברות בעולם הסמי-קונדקטור וחברות תוכנה פרופר". "אנחנו מחפשים מועמדים טובים, מקצועיים, אנשים עם ניסיון או בלי ניסיון אך עם פוטנציאל. מה שמייחד אותנו כחברה, זה קודם כל היחס האישי שאנו נותנים. אנחנו משתדלים להביא ערכים מוספים במובן של משיכת מועמדים שלא מחפשים בצורה קונבנציונאלית-קלאסית, זאת אומרת מועמדים הזקוקים לטיפול מאוד רגיש וצמוד מהצוות שלנו, המבין גם בטכנולוגיה וגם באבחון".

www.ethosia.co.ilאתר החברה:  

אתוסיה. משיכת מועמדים שלא מחפשים בצורה קונבנציונאלית-קלאסית


מיקרוסופט ישראל

מיקרוסופט ישראל נוסדה בשנת 1989 כחברה בת של מיקרוסופט העולמית. החברה עוסקת בשיווק, יישום ותמיכה של מוצרי מיקרוסופט במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי ובתמיכה טכנית. לחברה יש בישראל גם מרכז פיתוח, בין היחידים מחוץ לארצות הברית. לחברת מיקרוסופט מאות מיליונים של משתמשים ומחשבים אישיים ברחבי העולם והיא מובילה את תעשיית התוכנה וסוללת דרכים חדשות להעשיר את חוויית המשתמשים ואת הדרך בה הם עובדים, לומדים וצורכים מידע ותרבות.

פגשנו את ויקי פלטניק, רכזת גיוס חטיבת TELECOM וביקשנו שתספר לנו על החברה: "מיקרוסופט עוסקת היום במספר תחומים, התחום הוותיק הוא תחום אבטחת המידע, התחום הנוסף הוא פיתוח מוצר לחטיבת הטלקום. תחום נוסף הוא פיתוח מוצרים לדיאגנוזה של .PC כרגע למיקרוסופט יש 4 מרכזים: חיפה, הרצליה, רעננה וראש העין. בקרוב אנחנו מתכוונים להרחיב את הפעילות של אזור המרכז למבנה חדש בהרצליה". על הגיוס סיפרה ויקי: "אנחנו מחפשים סטודנטים ובוגרים למדעי המחשב ולהנדסת מחשבים. שיבואו לפתח יחד איתנו את מוצרי העתיד של מיקרוסופט". ויקי הוסיפה על המועמדים המבוקשים: "אנחנו מחפשים עובדים סקרנים, יצירתיים, בעלי יכולת למידה, שיש להם 'passion for technology' והתלהבות אמיתית". על ייחודה של מיקרוסופט היא אומרת: "הערך המוסף שלנו בתור חברה הוא שאנחנו מפתחים מוצרים הנמצאים בשימוש אצל מאות מיליוני משתמשים!"

www.microsoft.com/israel אתר החברה:  

מיקרוסופט ישראל. דרושים סטודנטים ובוגרים למדעי המחשב ולהנדסת מחשבים

ליבה

חברת ליבה - יעוץ, גיוס והשמה מקצועית - מומחים בייעוץ והשמת מהנדסים, אנשי טכנולוגיה ובכירים בהייטק. בליבה צוות מנוסה המתמחה בלימוד מעמיק של צרכי הלקוח, באיתור ומיון מדויק של מועמדים המתאימים לארגון ובטיפול אישי ומקצועי במועמדיה. החברה מנוהלת ע"י לימור קרן ומירב אחדות, בעלות ניסיון תעסוקתי בן כ-10 שנים בתחום השמת מנהלים והשמה בהייטק ובניהול גיוס ומשאבי אנוש בארגונים.

מירב אחדות, מנכ"לית שותפה פירטה על הגיוס לתפקידים השונים עבור לקוחות ליבה: "אנו מגייסים כעת מהנדסי תוכנה/חומרה, ראשי צוותים, מנהלי פרויקטים, מנהלי פיתוח, מהנדסי מערכת, אנשי ,System בודקי תוכנה, סטודנטים ובוגרי מדעי המחשב/הנדסת תוכנה/הנדסת אלקטרוניקה, אנשי אלגוריתמים, אנשי Pre/Post Sale ועוד מומחים בהייטק". על הערך המוסף של 'ליבה' היא אומרת: "ייחודנו בא לידי ביטוי כבר בתחילת תהליך חיפוש העבודה, כאשר המועמד מופנה רק למשרות רלוונטיות עבורו ולא מופץ לכל עבר. בנוסף, מקבל המועמד ייעוץ והדרכה כיצד להגיע לראיון, היכן לשים דגש ואיך להביא לידי ביטוי את כל יכולותיו בראיון העבודה. כמו כן, המועמד יופנה למשרות בלעדיות של חברות שפנו אלינו בלבד".

www.liba.co.il אתר החברה:  

G-Stat

G-Stat היא החברה הגדולה והמובילה בארץ בפיתוח ויישום פתרונות עסקיים המבוססים על מערכות כריית מידע . (Data Mining) החברה מתמחה בפיתוח יישומים סטטיסטיים, מתקדמים בתחום ניהול קשרי לקוחות, ניהול סיכוני האשראי וניהול שרשראות אספקה. אנחנו מתעסקים בכריית מידע, ניתוח בסיסי נתונים גדולים לחברות כמו בנקים, חברות ביטוח, סלולר ורשתות מסחר. החברה בונה מודלים לתחומי אשראי, עיסוק הדורש הרבה הכשרה בהבנת נתונים וניתוח מהמיקרו למאקרו.

נטשה ליניצקי, אנליסטית בחברת סיפרה לנו כי G-Stat מחפשת בעיקר סטטיסטיקאים, כלכלנים ומתמטיקאים שיש להם רקע בסטטיסטיקה, ומבינים נתונים פיננסיים, זאת על-מנת שיוכלו לערוך מחקרים בתחומים השונים. על המועמדים אמרה שהם צריכים להיות: "אחראים, שלא יחפשו דרכים קלות, שידעו שזו עבודה קשה ומעניינת. אנחנו עובדים בשיטות מדעיות שהוכחו בניסיון. החברה נמצאת למעלה משמונה שנים בשוק ומתפתחת מהר. יש לעובדים הזדמנויות לפיתוח ולהתקדמות מהירה בחברה, זאת משום שאנחנו לא חברה מאוד גדולה". ועל עצמה הוסיפה: "מבחינה אישית- העבודה שלי מאוד מעניינת, אני עוסקת במחקר שיכול לעניין כל כלכלן או איש אקדמיה, מחקר שעוסק בנתונים מהחיים".

www.g-stat.com אתר החברה:  

G-Stat: דרושים סטטיסטיקאים, כלכלנים ומתמטיקאים שיש להם רקע בסטטיסטיקה.QualiTest

החברה הנה אחת הספקיות הגלובליות העצמאיות של בדיקות תוכנה ושל שירותי אבטחת איכות. במשך 10 שנים של פעילות QualiTest הייתה אחראית על אלפי פרויקטים של בדיקות במאות ארגונים שונים. QualiTest נוסדה בישראל והיום מונה יותר מ - 650 מומחי QA ובדיקות, ביותר מ - 10 סניפים מסביב לעולם, לחברה נוכחות חזקה בארה"ב, אירופה, ישראל וטורקיה.

שוחחנו עם טלי שם טוב, מנהלת פעילות החברה שסיפרה לנו על המועמדים המבוקשים: "החיפוש העיקרי שלנו הוא לתחום בדיקות תוכנה, אנו מחפשים: בודקים, ראשי צוותים ומנהלי פרויקטים. לעובדים שלנו צריך להיות קודם כל פוטנציאל, ברק בעיניים, יכולת לוגית גבוהה ויכולת לראות את כל המערכת בכללותה. המועמדים צריכים לרצות ולאהוב את תחום הבדיקה ולראות בו מקום להתפתחות עתידית". על יתרונותיה של QualiTest אמרה טלי: "מה שטוב ב QualiTest זה שמבחינה מקצועית אנחנו כל הזמן דואגים להתפתח, להכשיר את האנשים ולהתמקצע בתחום. חוץ מהפן המקצועי יש את הפן האישי, חשוב לנו מאוד שהעובדים יהיו מרוצים ואנחנו משקיעים רבות בתחום הרווחה".

www.qualitest.co.ilאתר החברה:  

QualiTest: "אנו מחפשים בעיקר: בודקי תוכנה, ראשי צוותים ומנהלי פרויקטים"BDO - זיו האפט

החברה הינה חלק מהרשת הבינלאומית BDO , מעסיקה בישראל כ-800 עובדים, מתוכם כ-660 עובדים מקצועיים, ומפעילה חמישה סניפים ברחבי הארץ: תל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע וקריית-שמונה, לחברה דסקים ישראליים בניו-יורק, בשיקאגו ובטורונטו. הפירמה נותנת שירותים למגזר הפרטי, הציבורי והממשלתי ומטפלת בכ-300 חברות ציבוריות וקרנות נאמנות הנסחרות בבורסות בארץ ובעולם.

שוחחנו עם ענת תמיר רכזת משא"ב בחברה. ענת סיפרה על החיפוש אחר מועמדים לעבודה בחברה: "אנחנו מחפשים בעיקר רואי חשבון וכלכלנים, אך גם סטודנטים יכולים למצוא אצלנו את מקומם. סטודנטים בשנה ראשונה יכולים להתחיל אצלנו התמחות, סטודנטים בשנה שנייה יכולים להתחיל במחלקה הכלכלית וסטודנטים בשנה שלישית יכולים להשתלב בתחום הביקורת. אנחנו מחפשים את המצטיינים מכל הבחינות, בעיקר מבחינת ציונים בתואר ובפסיכומטרי. בנוסף רצוי שיהיו שאפתנים, בעלי מוסר עבודה גבוה, עם פוטנציאל ניהולי ושיהיו מוכנים לעבוד הרבה". על ייחודיותה של החברה אמרה ענת: "הערך המוסף שלנו הוא שמצד אחד זו חברה גדולה על כל המשתמע מכך, ומצד שני בגלל שבמדדים מסוימים המשרד הוא קטן יותר, יש הרבה התחשבות בעובדים. העובד הוא לא בורג קטן במערכת, האווירה טובה ונעימה"

www.bdo.comאתר החברה:  

BDO - זיו האפט : "אנחנו מחפשים בעיקר רואי חשבון וכלכלנים, אך גם סטודנטים יכולים למצוא אצלנו את מקומםIPS

מספקת מגוון רחב של שירותי השמה בתחומי ההייטק, מחשבים, תוכנה, אינטרנט ותקשורת.

שרית סלע בלחסן סמנכ"ל משאבי האנוש בחברה, סיפרה על הגיוס: "אנחנו מאתרים סטודנטים מצטיינים או עם ציונים גבוהים מעל 80. האנשים האלו מאותרים לעבודה בחברות הייטק מן המובילות בארץ. החברות האלה מעניקות לאותם סטודנטים הזדמנות לרכוש ניסיון בכמה תחומים ולצאת עם קורות חיים וניסיון תעסוקתי. הדברים החשובים לי בבחירת המועמד הם שיהיה בעל יכולות מאוד מאד גבוהות. שתהיה לו ראייה מערכתית לגבי מכלול התפקיד. כמובן שיהיה בעל יכולות לקלוט ולינוק עוד אינפורמציות מהצוותים מסביב. בנוסף הוא חייב להיות גם מקצועי וגם איש שיחה, איש צוות ולויאלי". על ייחודיותו של תהליך הגיוס ב-IPS אמרה שרית: "המועמד מגיע אלינו כשאנו יודעים בדיוק מה הטכנולוגיה שעליה הוא עובד ובתוך אילו סביבות עבודה. ומתוך הידע המקצועי אנו יודעים לאן לצוות אותו. רכזת ההשמה עובדת בצמוד למועמד לאורך כל הדרך".

www.ips.co.ilאתר החברה:  

IPS: "אנחנו מאתרים סטודנטים מצטיינים או עם ציונים גבוהים מעל 80".LIVE Person

החברה נוסדה ב- 1995 והיא הספקית המובילה של פתרונות אירוח עבור ניהול אינטראקציות עם לקוחות און-ליין. החברה מספקת כלים מגוונים המאפשרים: מכירות און-ליין, שירות לקוחות ושיווק, דרך כלי תקשורת שונים עם הלקוחות: צ'ט, דואר אלקטרוני ושירות עצמי/בסיס מידע. לחברה למעלה מ - 5000 לקוחות ביניהם: EarthLink ,Microsoft, Hewlett Packard Qwest Verizon.

נפגשנו עם יונתן גוטפריד, מנהל תיקי לקוחות בכיר בחברה שסיפר על גיוס המועמדים: "אנחנו מחפשים אנשים לתפקידים מגוונים: תכנות, QA , מנהלי קשרי לקוחות, בוגרים מצטיינים ואפילו אנשים ללא ניסיון" על ייחודיותה של LIVE Person אמר: "מה שמיוחד אצלנו זו האווירה, הצלחנו לשמור על אווירה נעימה, נחמדה וכיפית. כך שאחוז עזיבת העובדים אצלנו, הוא הכי נמוך מכל חברות ההייטק בארץ".

www.liveperson.comאתר החברה:  

Live Person: "אחוז עזיבת העובדים אצלנו, הוא הכי נמוך מכל חברות ההייטק בארץ"סרגטה

חברת סרגטה היא סטארט-אפ צעיר הממוקד בתחום הוידיאו האינטרנטי. החברה עוסקת בפעילות בשני כיוונים: כיוון אחד הוא בניית תוכנה עבור לקוחות חיצוניים וכיוון שני הוא יזמות פנימית בתחומי האינטרנט. החברה מתפתחת בקצב מהיר בשני המישורים ושמה דגש על חשיבה יצירתית ויזמית.

סיוון בירן, מנכ"לית החברה סיפרה: "אנו מחפשים מתכנתים בעלי רקע מתמטי ויכולת טובה בפתרון בעיות. כיוון שהחברה עובדת על פרויקטים שונים ללקוחות חיצוניים, המשרות הן משרות תכנות כלליות ובתוכן לומדים המתכנתים לעבוד במגוון שפות ולהשתמש במגוון טכנולוגיות - הכול כפונקציה של הפרויקט עליו הם עובדים. החברה קטנה ועתידה להתפתח מאוד בתוך תקופת זמן קצרה, אנו מחפשים כרגע את העתודה הניהולית של החברה. אפשרויות הקידום הן עצומות ואנו נשמח מאוד לקדם מתכנתים צעירים ומוכשרים לתפקידים בעלי השפעה". על המועמדים אמרה: "התכונה החשובה ביותר עבורנו במועמדים שאנו מחפשים, היא אוריינטציה יזמית. מלבד זאת, אנו שמים דגש על מחויבות עמוקה למקום העבודה, נכונות "לגדול" עם החברה כחלק ממנה, לימוד עצמי, מוטיבציה גבוהה מאוד ומצוינות מקצועית. אנו מחפשים אנשים בעלי רקע מתמטי-אלגוריתמי, אהבת מחשבים, אהבת טכנולוגיה וידע מעמיק במה שקורה היום ברשת". עוד הוסיפה על ערכה המוסף של סרגטה: "החברה מספקת לצעירים הזדמנות להגיע לעמדות ניהול משמעותיות שלא היו מגיעים אליהן בשום חברה גדולה אחרת. אנו צעירים בעצמנו ומאמינים בצעירים. מאמינים יותר ביכולת לימוד ופחות בניסיון. העובדים נמדדים לפי תפוקה ולא לפי שעות והאווירה בחברה משפחתית ונעימה".

www.sargeta.comאתר החברה:  

Nuance

החברה הנה הספקית המובילה של פתרונות זיהוי דיבור והדמיה לעסקים ולמשתמשים ברחבי העולם. הטכנולוגיות, היישומים והשירותים של החברה מעצימים את חוויית המשתמש, זאת בזכותם של המימדים החדשים הנוצרים באינטראקציה עם המידע, היצירה, השיתוף והשימוש במסמכים.

עצמון, מנהל הקבוצה הישראלית של חברת Nuance סיפר על המועמדים שהחברה מגייסת: "אנחנו מגייסים מהנדסי תוכנה, אנשי מחקר בתחום של זיהוי דיבור, בעלי רקע בתחום של עיבוד אותות רצוי בכיוון של עיבוד אותות דיבור. לתפקידים המחקריים אנחנו מחפשים אנשים שרואים את עצמם כאנשי מחקר ובאמת מסוגלים לתחומי מחקר של VR [זיהוי קולי], מתוך כוונה לקדם את המדע ולקדם את ההבנה שלנו בתחום הזה, שהוא מאוד מורכב מבחינה טכנולוגית. לגבי תחום האפליקציות אנחנו מחפשים אנשים בעלי יכולות פיתוח מוכחות, שמסוגלים לעבוד בצוות". עצמון הוסיף על ייחודיותה של Nuance: "הערך המוסף שלנו הוא שאנחנו המובילים העולמיים בתחום זיהוי הדיבור, כך שמי שמתעניין בתחום הזה, למעשה Nuance היא הכתובת היחידה - לא רק בישראל אלא בעולם כולו. התחום הזה הוא תחום באמת מרתק, הוא שייך בגדול יותר לתחום של אינטליגנציה מלאכותית, ומבחינה זו העבודה היא מאוד מעניינת ומאתגרת"

www.nuance.comאתר החברה:  

Nuance. מהמובילות בעולם בתחום זיהוי הדיבורRadware: "יש לנו הרבה אנשים שהתחילו כבוגרים מצטיינים ללא ניסיון והיום הם ממלאים תפקידים בכירים".Radware

החברה היא מובילה עולמית במתגי רשת חכמים. מעל ל- 5,000 ארגונים ברחבי העולם משתמשים במתגים החכמים של Radware, כדי להגביר פרודוקטיביות עסקית ולשפר רווחיות. Radware הוקמה בשנת 1997, משרדיה הראשיים ממוקמים בתל-אביב ולה מרכז ייצור ופיתוח בירושלים.

כוכב סלם, מנהלת הגיוס של Radware הסבירה על הגיוס: "כרגע אנחנו מחפשים אנשי פיתוח בתחום של RT EMBEDDED, אנחנו מחפשים גם בוגרים מצטיינים מאוניברסיטאות ומהטכניון. חשוב לנו לגייס עובדים ששואפים למצוינות ויודעים ואוהבים לעבוד בצוות, אנשים ששואפים להתפתח. יש לנו הרבה מאוד אנשים שהתחילו כבוגרים מצטיינים ללא שום ניסיון והיום הם ממלאים תפקידים בכירים". על יתרונותיה של Radware אמרה: "מה שמיוחד בנו זה שאנחנו חלק מקבוצת רד-בינת כך שיש לנו את הגב הכלכלי של רד-בינת ואת שלנו. בנוסף, אנחנו חברה גדולה שמונה 500 עובדים, ועם זאת אנחנו לא יותר מדי גדולים וכך העובדים לא מרגישים שהם הולכים לאיבוד. יש אצלנו אווירה נעימה ומשפחתית כולם מכירים את כולם".

www.radware.comאתר החברה:  

בנק איגוד

שוחחנו עם חגית אדרי, רכזת משאבי אנוש שסיפרה על גיוס העובדים לבנק: "אנחנו מגייסים בעיקר בוגרים בעלי נסיון ותארים מתקדמים בתחומי הכלכלה ומנהל עסקים. אנחנו בנק קטן ויש לנו את הפריבילגיה לגייס את האנשים הטובים ביותר שמסתובבים בשוק העבודה, וזה מה שאנחנו עושים. מבחינת כישורים - מעבר להשכלה עצמה אנחנו מתמקדים במציאת תפיסה עסקית, בשיווק ומכירה. למעשה, היותנו בנק קטן הוא אחד היתרונות הגדולים שלנו, אצלנו כל עובד בולט בצורה משמעותית, היחס, הליווי במהלך התפקיד הוא כמעט אישי לחלוטין. הקשר עם משאבי אנוש לא מתנתק. יש לנו מגוון רחב של מסלולים, יש הכשרה בקליטה ואפילו הכשרות מתקדמות".

www.unionbank.co.il/UnionBankאתר החברה:  

בנק איגוד: "אנחנו בנק קטן ויש לנו את הפריבילגיה לגייס את האנשים הטובים ביותר שמסתובבים בשוק".בנק הפועלים

לבנק כ - 250 סניפים הפרושים בארץ, וכן נציגויות וסניפים בחו"ל, ורשת קשרים פיננסית עולמית. הבנק נוסד ב -1921 ומונה כיום כ- 10,000 עובדים.

שוחחנו על הגיוס עם נטע פלד, רפרנטית הגיוס של הבנק: "אנחנו מגייסים בוגרים במקצועות כלכלה, מנהל עסקים, ניהול, תואר ראשון ותואר שני, שאין להם רקע בנקאי קודם. אנחנו מכשירים בסניפים עצמם וגם פותחים קורסים ללימוד על העולם הבנקאי. בנוסף, אנו מגייסים רואי חשבון לתפקידים שונים בבנק ובמטה. הדרישה הבולטת ביותר שלנו היא השרותיות, מפני שאנו מאמינים כי גם בתפקידי המטה, תמיד צריך לדעת לתת שירות. חשוב לנו גם שאנשים יוכלו להישאר אתנו לטווח ארוך כי זה באמת מקום להתקדם בו ולגדול בו. היתרון שלנו הוא שאנחנו הבנק המוביל היום, וזה מורגש בשירותים שאנחנו נותנים לעובדים. אנחנו משקיעים בתחום של האווירה לעובדים ויוצאים החוצה, אל מחוץ לארגון".

www.bankhapoalim.co.ilאתר החברה:  

בנק הפועלים: "אנחנו מגייסים בוגרי כלכלה, מנהל עסקים, ניהול, ללא רקע בנקאי קודם, וכן מגייסים רואי חשבון".בנק לאומי

קבוצת לאומי נוסדה בשנת 1902. הקבוצה רואה עצמה כפועלת במסגרת החזון הציוני לפיתוח המשק, החברה והקהילות בהן היא פועלת. הבנק מונה בארץ כ- 8000 עובדים ומאורגן על-פי קווי העסקים: בנקאות עסקית ובינלאומית, החטיבה לבנקאות מסחרית, החטיבה לבנקאות פרטית רב לאומית והחטיבה הבנקאית על מאות סניפיה הפזורים מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום.

פגשנו את טל סמדג'ה, רכזת הגיוס בבנק שסיפרה לנו על הגיוס: "אנחנו מגייסים למרכז המחשבים של בנק לאומי אנשים מתחומי הנדסה תעשיה וניהול, הנדסת תוכנה ומדעי המחשב. אנחנו מחפשים סטודנטים שסיימו את התואר, בעלי פוטנציאל, אנשים שמוכנים להשקיע, ללמוד ולהתפתח. אנחנו מחפשים גם אנשים ללא ניסיון". על יתרונותיו של בנק לאומי הוסיפה טל: "היתרון שלנו הוא שיש לנו יציבות תעסוקתית. התנאים מצוינים, ויש אפשרויות קידום. המשאב האנושי הוא משהו ששמים עליו דגש, בבנק לאומי יש אפשרות להתחיל מתפקידים זוטרים ולהתקדם עד לדרגים הבכירים".

www.leumi.co.ilאתר החברה:  

"בבנק לאומי יש אפשרות להתחיל מתפקידים זוטרים ולהתקדם עד לדרגים הבכירים".Texas Instruments

חברת Texas Instruments היא המובילה העולמית בתחום העיבוד הדיגיטלי של אותות (DSP- Digital Signal Processing) ויישומים אנלוגיים. החברה מפתחת ומייצרת רכיבים ומערכות לתחומי התקשורת (אלחוטית ופס רחב) ומוצרי צריכה אלקטרונים ודיגיטליים. כמו כן, מפתחת החברה פתרונות כוללים המשלבים תחת קורת גג אחת פלטפורמה שלמה של דיסיפלינות (סיליקון, חומרה, תוכנה ו (RF- ל-Texas Instruments ישראל, שני מרכזים: בהרצליה וברעננה, בהם מפתחים את הטכנולוגיות הבאות: ,Bluetooth, Cable Mode, WLAN Mobile Ethernet, PHY, PO . Texas Instruments מתעסקת בעולם בעיקר בתחום של DSP יישומים אנלוגיים, בארץ החברה עוסקת בטכנולוגיות של blue tooth ,Wireless LAN וכן ב-model cable ואינטרנט פייס.

נפגשנו עם שלומית בן דוד מנהלת הגיוס שסיפרה על גיוס המועמדים: "אנחנו מציעים משרות לאנשי חומרה, סיליקון, תוכנה , RF ,אנאלוג, ומגייסים היום בעיקר סטודנטים לכל המחלקות הללו. סטודנטים משתלבים בתחומי הפיתוח ואחר-כך נקלטים אצלנו כמהנדסים. בנוסף יש לנו משרות תוכנה, ווריפיקציה, בק-אנד ומשרות לאנשי מכירות מנוסים בתחומיField Application Engineer . חשוב לנו מאוד שלמועמדים תהיה יכולת לעבודת צוות ודרייב למצוינות והצלחה". עוד שלומית מוסיפה על האווירה: "הערך המוסף שלנו הוא ש Texas Instruments זה מקום שכיף וטוב לעבוד בו כי יש בו תנאים טובים, אבל מעבר לתנאים הטובים יש בו אווירה נעימה, של עבודה ושיתוף פעולה, שמאפשרת לעובד להתפתח ולהתקדם גם אישית וגם מקצועית. אנשים מקבלים אצלנו הזדמנויות להתקדם בתוך הארגון, לעבור בין מחלקות ולעשות מספר תפקידים".

www.burr-brown.com אתר החברה:  

ג'ון ברייס הדרכה

ג'ון ברייס הדרכה מקבוצת מטריקס הנה חברת הדרכה מובילה בישראל ובאירופה בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע.

שאלנו את תמי לביא, רכזת הגיוס על חיפוש המועמדים: "אנחנו מחפשים אנשים שמגיעים מעולם ההדרכה, מגיעים עם רקע טכנולוגי, או עבור ההדרכות - מדריכי בית במשרה מלאה. המדריכים יכולים להיות חיצוניים - פרילנסרים, או אנשים במשרה מלאה שיעבדו בפרויקטים של הדרכה והטמעה שלנו בחוץ אצל לקוחות. אנחנו מעונינים באנשים בעלי יכולות הדרכה, זה יכול להיות גם רקע הדרכתי מהעבר כמו: צופים, צבא וכדומה. המועמדים צריכים לאהוב את הקהל, את המגע עם האנשים ובעלי אוריינטציה טכנולוגית כלשהי. לתפקידי הדרכה בקורסים צריך להיות להם ניסיון מוכח או שיהיו בוגרי מדעי המחשב. לתפקידי הדרכה והטמעה צריכה להיות להם היכרות עם מערכות מידע מסוימות" על ייחודה של החברה הוסיפה תמי: "מה שמייחד אותנו זה שאנחנו חברה צעירה, דינאמית וכיפית, אנחנו מאוד משקיעים בעובדים, וכמובן אנחנו מספר 1 בהדרכה, כך שמי שאוהב את ההדרכה וזה התחום שלו וזה בדם - פה זה המקום"

www.johnbryce.co.ilאתר החברה:  

ג'ון ברייס: "אנחנו מחפשים אנשים שמגיעים מעולם ההדרכה ומגיעים עם רקע טכנולוגי".סלע יוניברסיטי

סלע יוניברסיטי הנו מרכז ההדרכה של קבוצת סלע המציע מגוון פעילויות הדרכה מקצועיות: החברה עוסקת בפיתוח חומרי הדרכה וביצוע הדרכות עבור תעשיית ההייטק וה- IT בארץ ובעולם. לסלע מעל 150 קורסים בתחומים מקצועיים מגוונים, אשר פותחו על ידי המרצים של סלע ועל סמך ניסיונם בתעשייה. מרכז ההדרכה מפתח קורסים ייחודיים 'Tailor-Made' (בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח) וכן ישנה אפשרות לבניית מערכי הדרכה למוצרי לקוח, וביצועם.

שוחחנו עם שירלי אביבי, אחראית גיוס ומשאבי אנוש שסיפרה על הגיוס: "אנחנו מגייסים בעיקר אנשי פיתוח ואנשי בדיקות תוכנה. פיתוח ב- dot-NET, ב- C++, בדיקות תוכנה בכל הרמות - החל ממתכנתים מתחילים, בוגרי תארים מאוניברסיטאות ומכללות במדעי המחשב, ועד ראשי צוותים, מנהלי פרויקטים, ארכיטקטים. אנו מגייסים גם סטודנטים בעיקר לקראת סיום הלימודים. חשוב לנו שיגיעו אלינו אנשים שרואים את עצמם מובילים צוות ופרויקט בהייטק ובמערכות חינוך". על ייחודה של החברה היא מספרת: "אנחנו למעשה בית תוכנה שפועל לצד מרכז הדרכה גדול, והשילוב הזה הוא בעצם מה שמייחד אותנו. אנחנו יכולים לתת הכשרה מקצועית בעולמות הטכנולוגיים הכי מתקדמים שיש, ולשלב במקביל עבודה, וכן לשלב אנשים שבאים ללא ידע מקצועי נדרש, לנו יש את הכלים לספק להם את הידע".

www.selayouniversity.co.ilאתר החברה:  

סלע יוניברסיטי: "מגייסים בעיקר אנשי פיתוח ואנשי בדיקות תוכנה, וגם סטודנטים בעיקר לקראת סיום הלימודים".אורבוטק

אורבוטק הינה חברה ישראלית מובילה, בעלת פעילות בינלאומית ענפה. החברה מספקת פתרונות מקוריים בתחום הראיה המלאכותית לתעשיית ההייטק, המשמשים יצרני אלקטרוניקה מובילים להבטיח ייצור איכותי של מעגלים מודפסים, צגים שטוחים ומעגלים מודפסים מורכבים. בנוסף, רכשה אורבוטק חברה מתחום ההדמיה הרפואית. הנהלת החברה העולמית וחטיבות הפיתוח והייצור של קווי המוצרים השונים יושבות בישראל, והפעילות מול לקוחות החברה מתבצעת במשרדים הפרוסים ברחבי העולם. סך הכול מונה החברה כ- 1500 עובדים, כמחציתם בישראל. למעלה משליש הם מדענים ומהנדסים, העוסקים בתפקידים טכנולוגיים מאתגרים, המשלבים דיסיפלינות שונות. העובדים באורבוטק נהנים מסביבה חדשנית וטכנולוגית, כמו גם מאפשרויות קידום, תגמול והתפתחות אישית.

לדברי מאיה בנינסון, רכזת תפעולית של מחלקת הגיוס, אורבוטק מחפשת עובדים למגוון תפקידים טכנולוגיים (בוגרים וסטודנטים): מפתחי תוכנה, אלגוריתמים, אנשי QA, מהנדסי מכונות וכן אנשים למגוון תפקידי רכש ותפעול (Planner, Logistic Controller Buyer). מאיה מספרת כי: "אורבוטק שמה דגש על ההון האנושי ומחפשת עובדים בעלי יכולת ורמה אישית ומקצועית גבוהה, אנשים סקרנים, המוכנים להיחשף לאתגר הטכנולוגי ובעלי ראייה מערכתית רחבה". על ייחודיותה של אורטובק אומרת מאיה: "אורבוטק מיוחדת בהיותה חברה מולטי-דיסיפלינרית, המערכות המיוצרות בה הנן מערכות רב-תחומיות מורכבות, המשלבות חומרה, אלגוריתמים, תוכנה, מכניקה, אופטיקה ועוד".

www.orbotech.comאתר החברה:  

אורבוטק. כ- 1500 עובדים, כמחציתם בישראלProcter & Gamble

החברה נוסדה בארה"ב בשנת 1837. כיום מטה החברה נמצא בסינסינטי, אוהיו, והיא משווקת למעלה מ- 300 מותגים ב- 140 מדינות ברחבי העולם. 98,000 עובדי החברה בעולם שוקדים על פיתוח ושיווק של מוצרי צריכה מאיכות מעולה, המשפרים את חיי היומיום של מיליוני צרכנים ברחבי העולם. בשנת 2001 פתחה P&G את משרדיה בתל אביב, תוך שהיא מתחייבת לספק לצרכן המקומי מותגים בינלאומיים מאיכות מעולה במחירים הוגנים. צוות P&G ישראל מונה כיום כ-80 עובדים, העוסקים בתחום השיווק, אדמיניסטרציה, לוגיסטיקה, ועוד.

ליטל אשר מנהלת קשרי חוץ בחברה סיפרה לנו על גיוס העובדים: "אנחנו מחפשים סטודנטים צעירים בתחומי השיווק, כספים, כלכלה, לוגיסטיקה וניהול פרויקטים. מחפשים אנשים מוכשרים, שהדברים שהם עשו בעבר מעידים על היכולות שלהם לפעול בעתיד. אנשים בעלי יוזמות, שיודעים לעבוד בצוות, עם יכולות אנליטיות חזקות. אנשים מובילים". על ערכה המוסף של החברה היא אומרת: "הערך המוסף שלנו הוא שאנחנו מציעים, בעצם, התמחות בתשלום. אנחנו מציעים אפשרות להצטרף לחברה בינלאומית. ללמוד ולהתקדם".

www.pg.comאתר החברה:  

Procter & Gamble : "אנחנו מחפשים סטודנטים צעירים בתחומי השיווק, כספים, כלכלה, לוגיסטיקה וניהול פרויקטים".PTC

חברת התוכנה PTC נוסדה ב - 1985 ומעסיקה למעלה מ - 4000 עובדים ברחבי העולם. החברה מספקת פתרונות ניהול חיי המוצר (PLM) ליותר מ 40,000 חברות ברחבי העולם למגזרי התעשייה, השירותים, מדעי החיים ולמגזר הציבורי. תוכנת התיב"ם (תכנון באמצעות מחשב) Pro/Engineer Wildfire מבית PTC נחשבת כמובילה בעולם בתחומה ומרכז הפיתוח נמצא בישראל.

שוחחנו את אילנית דרעי, מנהלת משאבי אנוש בחברה. אילנית סיפרה על חיפוש המועמדים: "אנחנו מגייסים בעיקר מהנדסי תוכנה עם ידע ב C ו- C++. יש לנו קבוצת פיתוח שלJAVA , מהנדסי מכונות שעוסקים אצלנו בקבוצת ה - QA וקבוצת ה PD (Product Definition - הגדרת מוצר). אנחנו מחפשים גם סטודנטים בוגרים ללא ניסיון בתחום עם עדיפות למצטיינים. מאחר ואנחנו חברה מאוד יציבה גם בעולם וגם בארץ, אנחנו מחפשים עובדים שרואים את העתיד שלהם איתנו שרוצים להתפתח איתנו ולהשקיע". על יתרונותיה של PTC אומרת אילנית: "תחום העיסוק שלנו מאוד ייחודי כאן בארץ. בעצם אנחנו מציעים ניסיון לבוגרים ואתגר מקצועי למהנדסים. הייחוד שלנו הוא בתהליך הגיוס, יש לנו ידע מקצועי טכנולוגי המאפשר לנו לייעץ וללוות את המועמד, דרך הראיון והמבחנים ולעבוד בצמוד אליו".

www.ptc.comאתר החברה:  

PTC: "מגייסים מהנדסי תוכנה, מהנדסי מכונות, וכן סטודנטים ובוגרים ללא ניסיון".חושן Synergy- פתרונות הנדסת תעשייה וניהול

החברה הנה חברת הנדסה תעשייה וניהול ונותנת שירותים שונים כגון: שיפור ועיצוב מחדש של תהליכים עסקיים ותפעוליים ומבנים ארגוניים, אפיון וניתוח דרישות ממערכות מידע, גיבוש תפיסת שירות, ניהול פרויקטים, הכנת מסמכיRFP וליווי בחירת ספקים, אפיון והקמת מערכי תגמול ותמריץ ועוד.

עירון שבתאי מנהל פרויקטים בכיר בחברה שוחח עמנו על החברה ועל גיוס המועמדים: "אנחנו מגייסים מהנדסים, מנהלי פרויקטים ואף מחפשים סטודנט לשנה ד' לתחום תעשיה וניהול. הדגש שלנו הוא לא על הצטיינות בלימודים, מבחינת ציונים, אלא על הצטיינות מבחינת אישיות. אנחנו מחפשים אנשים חברותיים שיכולים להתחבר לאנשים, עם ראיה מערכתית שיכולו לזהות בקלות פערים ושתהיה להם היכולת לשפר. על יתרונות החברה אמר עירון: "יש משהו שעובד לטובתנו והוא, שאומנם אנחנו חברה הנחשבת גדולה במגזר הפיננסי, למרות שאנו מונים רק כ- 30 עובדים והיחס בין כולם הוא ממש כמו משפחה. יש לנו יתרון נוסף והוא שאנו עובדים בצוותי עבודה קטנים יחסית ויש חשיפה גדולה ללקוחות כך שכל עובד יכול להשפיע על העבודה, אין תחושה של בורג קטן במערכת. מעל כל זה, החברה מאוד גמישה ותנאי העבודה מעולים".

hoshen-s.co.ilאתר החברה:  

Super Derivatives

חברת סופרדריבטיבס היא מובילה עולמית בתחום תמחור נגזרות פיננסיות. לחברה סניפי מכירות ברחבי העולם ומרכז פיתוח במגדלי עזריאלי בתל אביב.

נפגשנו עם טל קונפורטי, נציגת צוות משאבי האנוש בחברה. טל סיפרה על הגיוס: "אנחנו מגייסים בעיקר מפתחים ב- dot-NET, קצת כלכלנים צעירים עבור תמיכה בלקוחות בשימוש במערכת, ונשמח לקבל גם יוצאי שוק ההון, אנשי כספים וכדומה. אנחנו מחפשים את העובדים הכי מוכשרים, הכי נחמדים והכי נלהבים. אנשים שרוצים לגדול אתנו". על יתרונותיה של סופרדריבטיבס היא אומרת: "הערך המוסף שלנו הוא שאין חברות נוספות בתחום שלנו בארץ, אנחנו מאוד ייחודיים. מה שמייחד אותנו הוא שזו חברה שהתפתחה והצליחה מהר, יש לנו עוד תוכניות לגדול וכולם מנבאים לנו הצלחה גדולה".

www.superderivatives.comאתר החברה:  

Super Derivatives "אנחנו מגייסים מפתחי dot-NET , כלכלנים, אנשי כספים ויוצאי שוק ההון".קבוצת נישה: "הערך המוסף שלנו שאנחנו חושבים טכנולוגיה".קבוצת נישה

שוחחנו עם רועי שילוח מנהל השיווק של קבוצת נישה, ששיתף אותנו בתחום פעילותה של החברה: "קבוצת נישה היא חברת השמה שקיימת מזה כ-12 שנה. אנחנו ממוקדים בעולם של טכנולוגיות ומגייסים עבורו. מצד אחד, מגייסים לכל עולם ההייטק ומצד שני לעולם הביו-מד שכולל את העולמות הפרמצבטיים, מכשור רפואי, ננו טכנולוגיה, ביו טכנולוגיה וכימיה. בשנה האחרונה הקמנו נישה חדשה שנקראת נישה פיננסים, בנישה זו אנו מגייסים: רו"ח, כלכלנים, אנשי שוק ההון ובנקאים". רועי סיפר לנו על התפקידים המבוקשים ביותר: "בהייטק: מהנדסי תוכנה, חומרה, סיסטם, QA , מנהלי פרויקטים ומנהלי מוצר, ובעולם הביו-מד: חוקרים, ביולוגים, כימאים, מהנדסי מכונות ומהנדסי תעשיה וניהול. בעולם הכלכלי מגייסים: כלכלנים, מנהלי חשבונות, רואי חשבון ואנליסטים". על מה שמייחד את קבוצת נישה סיפר רועי: "הערך המוסף שלנו שאנחנו חושבים טכנולוגיה. בתוך נישה יש אנשים שבאים מעולם של טכנולוגיה, מדעי המחשב, ניתוח מערכות, מתמטיקה וסטטיסטיקה, ולא רק אנשים שבאים מתחום של מדעי החברה. אנחנו עובדים עם שלושת אלפים לקוחות מחברות סטארט-אפ קטנות ועד תאגידים, אנחנו יכולים לתת לכל מועמד את כל האפשרויות שעומדות בפניו עד שהוא מוצא בעצם את הנישה שלו. בגלל זה השם נישה, כי אנחנו מאמינים שלכל אחד יש את הנישה שלו".

www.nisha-hr.co.ilאתר החברה:  

מטאלינק

מטאלינק בע''מ (נאסד''ק: MTLK ) הנה ספקית מובילה של פתרונות סיליקון לתקשורת אלחוטית (Wireless).

שוחחנו עם ליאת נחמני, מנהלת גיוס בחברה: "מטאלינק מגייסת בצורה מאוד אינטנסיבית אנשים מכל התחומים: מהנדסי פיתוח חומרה, RF, Real Time Embedded, QA, מהנדסי מערכת, אלגוריתמיקה. מאוד חשוב לנו שהעובדים יהיו בעלי רוח צוות, בנוסף חשובה לנו מצוינות טכנולוגית, אלו דברים שמאפיינים את התרבות הארגונית של מטאלינק". על האווירה וייחודה של מטאלינק הוסיפה: "הערך המוסף שלנו הוא ב-Cutting edge Technology, מטאלינק מתעסקת היום בתחום חם, בנישה מאוד ספציפית. אנחנו מציעים למהנדסים צעירים מקום להתפתח בו. גם האווירה היא אווירה צעירה, דינאמית ומשפחתית".

www.mtlk.comאתר החברה:  

BitBand

חברת BitBand הנה חברת סטארט-אפ העוסקת בפיתוח פתרונות וידאו לשוק ה-IPTV. IPTV מהווה שיטת שידור חדשה בתחום הטלוויזיה, המאפשרת לחברות Telco (חברות טלפוניה) לספק שירותי וידאו, באיכות טלויזיה, על גבי רשת הטלפוניה הקיימת, ולהתחרות בחברות הכבלים והלווין. Bitband מוכרת בכל העולם, כולל אירופה, סין וארה"ב. הפיתרון של Bitband מורכב משרתי וידאו ומערכות לניהול שרתים ותכנים, אשר פותחו ב- Bitband, נמכרים ומוטמעים אצל לקוחות רבים ברחבי העולם.

ירון פרזנטה מנהל ה-RT (זמן אמת-Real Time) בחברת BitBand סיפר על המשרות הפתוחות: "BitBand מחפשת כרגע אנשי פיתוח לצוות הReal-Time . כמו כן, אנו מחפשים מועמדים בעלי ניסיון מוכח בפיתוח ב ++C בסביבת Linux/Unix בצד השרת, בעלי כושר למידה ופתיחות מחשבתית, יחד עם יחסי אנוש טובים. אנו מחפשים מועמדים לתפקידי מנהלי מכירות אירופה, מועמדים שיהיו דוברי רוסית או צרפתית בעלי ניסיון מוכח בשוק ה- Telco האירופי".

www.bitband.comאתר החברה:  

BitBand. חברת סטארט-אפ העוסקת בפיתוח פתרונות וידאו לשוק ה IPTV (שיטת שידור חדשה בתחום הטלוויזיה).Marvell

מארוול מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות בפס רחב לדור הבא של שוק תקשורת הנתונים, האחסון והאלקטרוניקה הצרכנית, ומובילה את השוק בביצועים ובחדשנות טכנולוגית. כמו כן מפתחת מארוול רכיבים לדור הבא של הסלולר והתקשורת האלחוטית, לבית הדיגיטלי העתידי, להתקני אחסון, למחשבי כף יד, לקונסולות משחקים, לנגני מוסיקה ((IPod, ולמדפסות מתקדמות. בין לקוחותיה: אינטל, סיסקו, נורטל, סוני, אפל, סמסונג. מחזור מכירותיה השנתי כ-2.3 מיליארד דולר. מארוול היא אחד המשקיעים הגדולים ביותר בהיי טק בישראל. קבוצת המו"פ (מחקר ופיתוח) של מארוול בישראל מהווה את אחד ממרכזי המו"פ החשובים ביותר של הקונצרן ומונה כ-1500 איש מתוך 5500 כלל עובדי החברה. עובדי הקונצרן מועסקים בישראל: כ-500 במארוול סמיקונדקטור ישראל (ביוקנעם ולוד), 450 במארוול DSPC בפתח תקווה וכ- 200 ב- Marvell SW Solutions Israel (MSSI) בתל אביב.

שוחחנו עם אנשי מחלקת משאבי אנוש בחברה שסיפרו על הגיוס: "לסניפינו ביוקנעם ובלוד אנחנו מחפשים בוגרים מהפקולטות להנדסת חשמל, אלקטרוניקה ומחשבים, בעלי ניסיון בתחום הסמיקונדקטור למגוון תפקידי פיתוח. למארוול DSPC בפתח תקווה אנו מחפשים מועמדים בעלי תואר מהנדס אלקטרוניקה/ חשמל/ מערכות תקשורת/ תוכנה/ או מדעי המחשב, וכן סטודנטים לתארים אלו, למגוון משרות מאתגרות בתחום התקשורת הסלולארית". על האנשים שהחברה מחפשת הם אומרים: "אלו צריכים להיות אנשים מולטי-דיספלינרים (בעלי מגוון כישורים), דינאמיים, בעלי יכולת למידה, רצון להתפתח ולהוביל את דור העתיד של הטכנולוגיה וכן כאלה הרוצים להשתלב בחברה גדולה ומובילה המשמרת את אווירת הסטארט-אפ ממנה גדלנו". על ייחודיותה של החברה הם אומרים: "מארוול נחשבת מובילה טכנולוגית וגדלה משמעותית בשנים האחרונות, הן מבחינת כוח האדם והן מבחינה עסקית. החברה מציבה אתגרים טכנולוגיים ועובדת עם הלקוחות הגדולים ביותר בשוק. על אף גודלה משמרת החברה את אווירת הסטראט-אפ ושומרת על קצב דינמי ומהיר דבר המאפשר התנסות רחבה, צמיחה וגיוון למהנדסיה".

www.marvell.comאתר החברה:  

תנועת הצופים: "אנחנו מחפשים אנשי הדרכה, חינוך וניהול, אנשים שהחינוך זורם להם בדם".תנועת הצופים

תנועת הצופים הנה תנועת נוער ממלכתית, בלתי מפלגתית, המחנכת לערכים החברתיים והלאומיים. כיום מפעילה התנועה למעלה מ 50,000 חניכים, מדריכים ומתנדבים הפועלים בכ- 160 שבטי צופים )סניפים) הפזורים בכל רחבי הארץ, מקריית שמונה בצפון ועד אילת בדרום. שבטי התנועה פועלים בערים, כפרים, מושבים, קיבוצים, ישובים קהילתיים, כשליש מהשבטים ממוקמים באזורי פיתוח ובשכונות מצוקה ופועלים לעידוד מנהיגות מקומית ולהגברת האינטגרציה בקרב הנוער במדינה. בתנועת הצופים עובדים כיום כ- 350 שכירים.

שוחחנו עם ענבר ונגה, רכזות הגיוס של התנועה שתיארו את המועמדים המבוקשים: "אנחנו מחפשים אנשי הדרכה, חינוך וניהול, אנשים שהחינוך זורם להם בדם. אנשים שרוצים להוביל איזושהי עשייה חינוכית, שיש להם רקע בחינוך, רקע בתנועות נוער. מדריכים שהתעסקו בצד הלא פורמאלי של החינוך. שרוצים להוביל שינוי ולפתח מנהיגות. אנשים עם רעל בעיניים ומנחים ערכיים שמחפשים עבודה לא חומרנית, עבודה עם המון משמעות ואתגר". על ייחודה של התנועה הן אומרות: "מה שמייחד אותנו מתנועות אחרות הוא שאנחנו תנועה רב-גונית. יש אצלנו כ- 300 בכירים. אנחנו יותר מפותחים והעבודה שלנו מקצועית".

www.zofim.org.ilאתר החברה: