חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

Search by Field

Search by Keyword

Search by Company

All Companies

Create Job Alerts

Jobnet Limudim

Recruiting Companies

קבוצת ברן מכון תימה AC נכסים TMH

סיפור הצלחה – רונית אדלר, ראש צוות כלכלי, ועפרי פרל, מזכירת חברה, פארטו הנדסה בע"מ / הילה יעקובי

רונית אדלר, בת 30, בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים, החלה לעבוד כראש צוות כלכלי בחברת פארטו הנדסה לפני כחודש וחצי. עפרי פרל, בת 22, החלה לעבוד כמזכירה בחברת פארטו הנדסה, גם כן לפני כחודש וחצי. שתיהן מצאו את עבודתן באמצעות אתר ג'ובנט.

פארטו הנדסה בע"מ היא חברה העוסקת ביעוץ כלכלי והנדסי ומתמחה בתחום התשתיות ואיכות הסביבה. החברה, שהוקמה בשנת 1999 ע"י ד"ר דורון לביא ויוני דניאלי, שניהם כלכלנים, מעסיקה כיום 38 עובדים ונמצאת במגמת צמיחה. פארטו הנדסה מספקת שירותים לגופים ציבוריים גדולים, ביניהם משרדי ממשלה, רשויות סטאטוטוריות וחברות ציבוריות גדולות. משרדי החברה ממוקמים בנתניה ובירושלים. 

סיפור ההצלחה של עפרי פרל:

עפרי, בת 22, החלה לעבוד בפארטו הנדסה לפני כחודש וחצי. לפני כן עבדה כפקידה באגף החשבות ב-HOT.

עפרי מספרת:
עבדתי ב- HOT ולאחר שנתיים החלטתי שאני רוצה להתקדם. הבנתי שבתחום הנהלת החשבונות לא אוכל להתקדם, כי אין לי את ההכשרה הנדרשת, והחלטתי לחפש משרה אחרת, בין אם בתוך HOT, או בחוץ.

איזו משרה חיפשת?
אני מתכוונת בעתיד הקרוב להתחיל בלימודי מש"א באוניברסיטה וקיוויתי למצוא משרה שתוכל לשלב את התחום. בפארטו הנדסה מצאתי את האפשרות הזו, כיוון שתפקידה של מזכירת החברה כאן, כולל בתוכו גם את תחום הרווחה ומשאבי האנוש. מכיוון שזו חברה קטנה יחסית, אין כאן מנהלת מש"א במשרה מלאה, אלא יועצת מש"א חיצונית.

כיצד ניהלת את תהליך החיפוש?
חברים המליצו לי על אתר ג'ובנט. שמעתי עליו לפני כן, אך לא היתה לי התנסות קודמת איתו. חיפשתי משרות בתחום האדמיניסטרציה ושלחתי קו"ח למספר חברות שנראו לי רלוונטיות, ביניהן פארטו הנדסה. מספר ימים לאחר מכן, התקשרה אלי יועצת מש"א והזמינה אותי לראיון איתה. שבוע אח"כ זומנתי לראיון עם המנכ"ל וזמן קצר לאחר מכן, התחלתי לעבוד.

תוך כמה זמן מצאת את עבודתך בפארטו הנדסה?
שבועיים מיום שהתחלתי לחפש עבודה, היה בידי חוזה חתום והתחלתי לעבוד.

האם היית בראיונות בחברות נוספות?
לא הספקתי ללכת לראיונות בשום חברה אחרת. זו היתה החברה הראשונה ובחרתי בה.

לא חששת להחמיץ הזדמנויות בחברות אחרות?
לא היתה נקודה אחת בתיאור התפקיד והתנאים, שלא תאמה את ציפיותיי ורצונותיי, ועל כן לא היתה לי שום סיבה לומר לא למשרה הזו. בינתיים אני מאוד מרוצה ושמחה עם בחירתי.

מה כולל תפקידך כמזכירת החברה?
מעבר לניהול האדמיניסטרטיבי השוטף, אני אחראית על תיאום הפגישות של המנכ"לים וההנהלה הבכירה. בנוסף, כבר כעת אני עוסקת, ביחד עם המזכירה הנוספת, בתחום הרווחה ובימים אלה ממש אנחנו עובדות על ארגון אירועי החברה לחודשים הקרובים בליווי צמוד של יועצת מש"א, מה שנותן לי את האפשרות להכיר וללמוד יותר את התחום.

כיצד היתה קליטתך בפארטו הנדסה?
קיבלו אותי מאוד יפה והקליטה בסך הכל היתה מאוד מהירה. מזכירת החברה הקודמת לא עזבה, אלא עברה לתפקיד אחר בתוך החברה, כך שתהליך החפיפה היה מאוד נוח, ועדיין, אני יכולה לפנות אליה בכל עניין. בשבוע הראשון התלמדתי ולאחר שבוע, כבר תפקדתי.

האם את מרגישה כאן טוב?
באתי מהנהח"ש, מקום בו עבדו נשים מבוגרות ואני הייתי צעירה מהן בהפרש מאוד משמעותי. כאן יש אנשים הרבה יותר צעירים. אמנם רובם אנשי מקצוע, אבל הם צעירים והאווירה כאן ממש כייפית. כבר כשהגעתי לכאן לראיון בפעם הראשונה, חשתי באווירה הקלילה והנעימה שיש כאן.

את רואה את עצמך מתפתחת ומתקדמת בחברה?
אני מקווה שלאחר שאסיים את הלימודים, ובהנחה שהחברה תמשיך לגדול, אוכל להכנס לתחום מש"א, כי זה התחום שמעניין אותי באמת, התחום שאני רואה עצמי עוסקת בו בעתיד. אם כאן זה יצליח, מה טוב.(מימין): רונית אדלר ועפרי פרל במשרדי פארטו הנדסה

סיפור ההצלחה של רונית אדלר:

רונית אדלר, בת 30, החלה לעבוד בפארטו הנדסה לפני כחודש וחצי כראש צוות כלכלי. רונית היא בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים.

רונית מספרת:
עבודתי הקודמת היתה בחברה להפצת סיגריות. עבדתי שם כשנה כאנליסטית תקציב. לפני כן עבדתי בשירותי בריאות כללית ככלכלנית במשך 3.5 שנים.

מה גרם לך לחפש מקום עבודה חדש?
רציתי למצוא מקום בו אוכל להתפתח. החברה בה עבדתי היתה מאוד קטנה ולא היה לי לאן להתפתח בה. פארטו הנדסה היא חברה הנמצאת בתהליך גדילה, יש כאן הרבה פרוייקטים ועיסוק במגוון רחב של נושאים.

האם את מרוצה מתפקידך בפארטו הנדסה?
אני עדיין בשלבי למידה של התפקיד וזה מאוד מעניין עבורי. אני אמורה לעסוק במגוון רחב של נושאים, ומול גופים רבים. בנוסף, התפקיד משלב עבודה בשטח ועבודה משרדית ואני אוהבת את הדינמיות הזו.

האם התפקיד עונה על שאיפותייך להתקדמות מקצועית?
מבחינתי התפקיד הנוכחי הוא קידום משמעותי. לראשונה בחיי ניתנת לי כאן האפשרות להתנסות בניהול, וזו התנסות חשובה מאוד עבורי. כרגע אני מנהלת 3 אנשים הנמצאים באתר לקוח וכבר מתחילה לגייס אנשים נוספים במטרה לבנות כאן צוות.

מה כולל תפקידך, מעבר לניהול אנשים?
אני אחראית על ליווי של מספר פרוייקטים, בניית תכניות עסקיות, בדיקת כדאיות ונתינת גושפנקה כלכלית למהלכים שנעשים.

כיצד ניהלת את תהליך חיפוש העבודה?
החיפוש נעשה באמצעות מספר אתרים, ביניהם ג'ובנט, וגם פניתי לחברות השמה.
את ג'ובנט כולם מכירים, והיתה לי היכרות עמו מחיפוש העבודה הקודם. נכנסתי לאתרים באינטרנט על בסיס יומי ובדקתי עדכונים של משרות חדשות. שלחתי קו"ח וכשהתקשרו אלי, עשיתי ניפוי ראשוני, על פי תכני העבודה, תביעת השכר שלי, והאופק המקצועי שהתפקיד מציע.

מדוע בחרת לערוך סינון בטרם נפגשת עם הנפשות הפועלות?
רציתי לחסוך זמן גם לעצמי וגם למעסיקים. לא ראיתי טעם להיכנס לתהליך אם יש פערים גדולים מדי בציפיות.
די הרבה חברות פסלתי בשלב הזה של החיפושים.

כמה זמן ארך תהליך החיפוש?
התהליך ארך כחודשיים וחצי, במהלכו הלכתי לראיונות ב- 7-8 חברות. בסופו של דבר קיבלתי 3 הצעות עבודה מ- 3 חברות, ביניהן פארטו הנדסה.

מה הכריע לטובת פארטו הנדסה?
האפשרות להתפתח פה, הן מבחינת התפקיד עצמו והאופק המקצועי המוצע לי במסגרתו והן מבחינת תחומי העניין המגוונים שיש כאן.

מהי התרשמותך עד כה?
ההתרשמות שלי היא מאוד טובה. הצוות מאוד מקצועי, האנשים מאוד איכותיים, היחס פה טוב ונעים פה. יש תחושה טובה וכיף לי לבוא לכאן בבוקר. הצוות כאן הוא מאוד מקבל ומאוד מפרגן וקיבלו אותי פה מאוד יפה. נכון לעכשיו אני מאוד מרוצה.

מהי המלצתך למחפשי עבודה?
קודם כל, לא להתייאש. בסופו של דבר מחכה לכל אחד משהו טוב, לעתים ממש מעבר לפינה. אני ממליצה להכנס לתהליך החיפוש עם הרבה סבלנות ולא להתפשר גם אם המשמעות היא לחכות עוד קצת. לבוא מאוד ממוקד, להחליט מהם היעדים שלך ומה אתה רוצה להשיג ועל פי זה לסנן את ההצעות שאתה מקבל. אם השכר נמוך בהרבה מהציפיות שלך, אין טעם לגשת כלל לראיון. אם העבודה נשמעת לך מעניינת ואתה מאמין שניתן להגיע לעמק השווה, כדאי ללכת לשמוע, אבל אם יש פערים מאוד גדולים בין המטרות שלך לבין מה שמוצע לך, אין טעם לגשת. זה יחסוך זמן גם לך וגם למעסיקים, וזמן זה כסף.


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

מתעניינים בלימודי הנדסה?

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
Students Discharged Soldiers Jobs Accessibility Statment
Facebook Linkedin