חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

Search by Field

Search by Keyword

Search by Company

All Companies

Create Job Alerts

Jobnet Limudim

Recruiting Companies

TMH מכון תימה קבוצת ברן AC נכסים

סיפור הצלחה – אונית גולן, מנהלת צוות מכירות, טאורוס טכנולוגיות בע"מ / הדס שמעוני

מזה חמש שנים שאונית גולן, 27, עוסקת בשיווק ומכירות, הן בארץ והן בחו"ל. את דרכה בטאורוס טכנולוגיות בע"מ החלה אונית כנציגת מכירות ובתום מספר חודשים, הודות לניסיונה הרב, ההתמסרות לתפקיד ויכולות שגילתה במסגרת העבודה, קודמה לתפקיד בכיר כמנהלת צוות מכירות של טאורוס. אונית מצאה את עבודתה בחברת טאורוס טכנולוגיות בע"מ לפני כשנה, באמצעות אתר ג'ובנט.

טאורוס טכנולוגיות בע"מ הינה חברת אינטרנט בינלאומית, המשווקת שירותים ומוצרים און ליין באמצעות מוקד מכירות טלפוני הדובר שפות זרות למדינות ברחבי העולם. לחברה מספר אתרים  מובילים ברחבי העולם. "לראיה, מדי יום נכנסים לאתר המרכזי שלנו – www.usagc.org העוסק במכירת השירות לגרין קארד האמריקאי, כמיליון איש".
מעבר לכך, החברה מוכרת מוצרים מגוונים נוספים, כמו קורסים ותוכנות ללימוד אנגלית, מילונים, תוכנות לשיפור האנגלית, העט-המתרגם, ספר + DVD בנושא הגירה ועוד. החברה פועלת כ- 5 שנים ונחשבת למובילה בתחומה בעולם. 

אונית גולן, מנהלת צוות מכירות, טאורוס טכנולוגיות בע"מ
אונית גולן במשרדי חברת טאורוס טכנולוגיות בע"מ

מה היה חשוב לך כשחיפשת מקום עבודה חדש?
"חיפשתי משרה שבמסגרתה אוכל לשלב את לימודיי האקדמאיים כסטודנטית בשנתי האחרונה למנהל עסקים תוך התמחות בשיווק. רציתי להתקבל למקום עבודה הדוגל בקידום ופיתוח ההון האנושי, אשר הולך לקראת העובדים ומעניק להם יחס אישי וחם. כמו כן, חיפשתי משרה מאתגרת שמשלבת את תחום המכירות עם סביבה דינאמית, צעירה ואיכותית".

מה את אוהבת במיוחד בתחום המכירות?
"תחום המכירות הוא תחום דינאמי, המציב בפניי אתגרים, עמידה ביעדים ועמידה בתנאי לחץ. בשל הניסיון התעסוקתי שרכשתי במהלך השנים בתחום המכירות, ולימודיי האקדמאיים העוסקים בתחום השיווק, החלטתי להמשיך ולהתמקצע בתחום".

מה היו השיקולים שלקחת בחשבון כשהפצת קורות חיים?
"המשרות שחיפשתי סבבו סביב תחומי המכירות, שירות הלקוחות וההדרכה. שיקוליי היו לרוב קשורים בגמישות החברה מבחינת סדר העבודה, על מנת שאוכל לנהל את לימודיי האקדמאיים בצורה טובה, להרוויח סכומים נאים שיאפשרו לי להתקיים כסטודנטית ולשאת את נטל תשלומי הלימודים בכבוד. הפצתי קורות חיים באתר הדרושים ג'ובנט, ולאחר מספר ראיונות בחברות שונות, החלטתי להתחיל עבודתי בטאורוס".

מדוע בחרת בסופו של דבר בטאורוס?
"זכיתי להיענות רחבה מצד החברות, אולם, מאחר שאני סטודנטית, מצאתי קושי לאתר משרה שתאפשר שילוב נכון עם לימודיי האקדמאיים. לעומת שאר החברות, טאורוס הציעה לי יחס אישי, גמישות בזמני המשרה המוצעת, הבנה ותמיכה לאורך כל הדרך ועבודה באווירה דינאמית וצעירה במשכורות גבוהות. מעבר לכך, מצא חן בעיניי עולם התוכן שבו עוסקת החברה – פעילות אינטרנטית בינלאומית בתחום השיווק והמכירות".

כיצד עברו ימייך הראשונים בחברה?
"נקלטתי לטאורוס בזרועות פתוחות, עם קבלת פנים חמה מצד העובדים והמנהלים. בימיי הראשונים עברתי חניכה וליווי מקצועי צמוד מצד נציגי המכירות הוותיקים ומנהלת המוקד דאז. גיליתי חברה שמכירה בחשיבות העובד הנמצא בחיכוך ישיר מול הלקוח, ולכן משקיעה בעובדיה משאבים רבים. התחושה של 'בית ומשפחה', גרמה לי להבין כי בחרתי נכון כשהחלטתי לעבוד בחברה".

באילו אתגרים את ניצבת כמנהלת צוות המכירות של החברה?
"כיום, כמנהלת צוות, אני משמשת כסמכות הבכירה הישירה של צוות המכירות המונה כ- 15 נציגים. במסגרת תפקידי, אני מלווה את הצוות במהלך המשמרת מבחינה מקצועית, מדריכה ומכווינה את נציגיי במהלך השיחות ומדריכה את הנציגים במהלך המשמרת במטרה להעלות את יכולות המכירה שלהם. מעבר לתחום המקצועי, אני אחראית על התחום המנהלתי בצוות. נושא זה בא לידי ביטוי בפן המוטיבציוני הקשור להעלאת מורל הנציגים, עריכת שיחות אישיות, הקשבה, עזרה ותמיכה מכל הבחינות".

כיצד תוכלי לאפיין את טאורוס מבחינת האווירה והאופי?
"מוקד המכירות של חברת טאורוס הוא מוקד דינאמי, המשרה אווירה צעירה ותוססת במהלך השגרה היומיומית. עבורי, טאורוס מהווה סוג של 'בית' והיחס האישי אליו אני זוכה ממנהליי מעניק לי ערך מוסף וגורם לי לבוא לעבודה עם חיוך. מעבר לזה, מיום ליום חברת טאורוס הולכת ומתפתחת ומקיימת שינויים לאור צורכי הלקוחות והעובדים. היא קשובה וערה למתרחש במוקד המכירות ומתייעלת תמיד בעבודתה". 

האם ניתן להגדיר את ה"שידוך" שלך עם טאורוס כהצלחה?
"לחלוטין. אני מגיעה למקום עבודתי עם חיוך, כיוון שהסיפוק אינו מגיע רק מתלוש המשכורת, אלא גם מהיחס החם והסביבה החברית בה אני נמצאת. מעבר לכך, תפקיד ניהול הצוות הוא בעל חשיבות רבה לחברה, במסגרתו אני יכולה להשפיע על התהליכים בצורה ניכרת ולהתפתח מבחינה מקצועית ואישית".

האם יש לך המלצה למחפשי עבודה?
"המלצתי לגולשים היא לחפש עבודה מאתגרת, אשר מציעה אופק קידום אפשרי. במידה ותמצא משרה כזו, המשיכו לדבוק במקום העבודה, היו יציבים, פתוחים מחשבתית לעזרה מקצועית, הוכיחו את יכולותיכם על ידי מוסר עבודה גבוה ושאפתנות להצליח, וכך תוכלו להגיע רחוק". 

מאיה גל, מנהלת משאבי אנוש, עד כמה תורם לכם שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט?
"כחברה גלובלית הנמצאת בצמיחה ומגייסת עובדים באופן שוטף, אתר דרושים ג'ובנט מאפשר לנו להגיע למועמדים רבים, בזכות המוניטין שיש לו בקרב מחפשי העבודה. האתר מציע לנו פתרון אפקטיבי ויעיל לצרכי הגיוס הדינאמיים שלנו, באמצעות חשיפה רחבה ושירות מקצועי ואדיב".

לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית
 

 
Students Discharged Soldiers Jobs Accessibility Statment
Facebook Linkedin