חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

Search by Field

Search by Keyword

Search by Company

All Companies

Create Job Alerts

Jobnet Limudim

Recruiting Companies

קווליטסט סנטר נכסים AC נכסים Scanovate

סיפור הצלחה – רמי כהן, חשמלאי, טוטנאור / הדס שמעוני

לפני מספר שנים, לאחר שקיבל הסמכה כהנדסאי תעשייה וניהול, החליט רמי כהן, 31, להתמקד בתחום החשמל ולהתמקצע בו באופן מעשי. במהלך לימודיו הוא גילה כי חשמלאי הוא בעל סמכות מקצועית בתחומי עיסוק מרתקים רבים, לרבות תכנון, התקנה, פיקוח ותחזוקה של מערכות חשמל. מזה כחודשיים עובד רמי כחשמלאי בחברת טוטנאור, משרה אותה מצא באמצעות אתר ג'ובנט. 

חברת טוטנאור נמנית בין שלוש החברות הגדולות בעולם לייצור אוטוקלבים, מכשירי עיקור לבתי חולים, מעבדות, מרפאות פרטיות, אוניברסיטאות וכדומה. חברת טוטנאור הינה אחת החברות הוותיקות בתעשייה הישראלית ונחשבת ליצרנית בקנה מידה עולמי.

מדוע החלטת לעזוב את עבודתך הקודמת לאחר שנה וחצי?
"בטרם הגעתי לטוטנאור עבדתי במפעל למזון כאיש אחזקה, אך כעבור שנה וחצי החלטתי להתחיל לחפש מקום עבודה חדש מאחר ולא הייתי מרוצה מאופי התפקיד. חיפשתי מקום עבודה מסודר ויציב, שאוכל לסמוך עליו לשנים רבות, שבו אהיה מרוצה הן מהפן המקצועי והן מהפן החברתי".

רמי כהן
רמי כהן במשרדי חברת טוטנאור

לאילו משרות הגשת מועמדות?
"הפצתי את קורות החיים שלי בחברות כוח אדם וכן באתרי אינטרנט שונים לחיפוש עבודה, אותם איתרתי דרך 'גוגל'. שלחתי אל משרות בתחום החשמל, כאשר השיקולים העיקריים שלי היו מקום עבודה יציב לאורך שנים, יחסי אנוש טובים ואפשרות לקידום מקצועי".

כיצד נערך תהליך החיפוש אחר משרה מתאימה?
"לאחר שבועיים של חיפושים ומספר ראיונות התקבלתי לעבודה כחשמלאי בטוטנאור. בטרם הראיון הראשון בררתי על החברה, תחומי פעילותה והישגיה. במהלך הגיוס המראיינים חזרו והדגישו את נושא הדאגה לעובד. לאחר קבלתי לחברה, גיליתי שאכן נכון הדבר. כמו כן, קיבלתי המלצות חמות משני מכרים שעובדים בטוטנאור".

מה קסם לך בחברת טוטנאור וכיצד תאפיין את סביבת העבודה?
"היום, לאחר כחודשיים, אני מגלה שגם בימים אלה של מיתון במדינה, הדאגה הראשונה של בעלי המפעל היא לעובדים ורואים זאת ביום-יום. אני מרגיש שטוטנאור היא בית חם ומרוצה מאוד במפעל. העמיתים והאחראים בעבודה מגיעים עם חיוך מדי בוקר, העבודה נעשית במקצועיות והאווירה בקרב אנשי הצוות נעימה".

מה מהות תפקידך כחשמלאי?
"כיום אני עובד בצוות 'חיווט הוריזונטלי' של ארבעה חשמלאים ומנהל שעובדים בשיתוף פעולה מלא. במסגרת תפקידי אני מחווט את החשמל במכונות האוטוקלבים על פי שרטוטים. מצד אחד, יש לי הרבה מה לתרום למהלך העבודה, כאשר ברשותי ידע מקצועי רחב. מצד שני, מיום ליום אני נחשף לנושאים חדשים ומרגיש התקדמות מבחינה מקצועית".

אתה מרגיש שהגעת למקום הנכון?
"ה'שידוך' ביני לבין טוטנאור הוא בהחלט התחלה של ידידות נפלאה. מיומי הראשון ההרגשה הייתה שהגעתי למקום שבו אוכל לצמוח, ללמוד ולהתמקצע ועד כה עמדתי בהצלחה באתגרים שהציבו מנהליי. יחסי העבודה מצוינים והאווירה במהלך העבודה היא רגועה. מעבר לכך, תחום פעילות החברה – ייצור מכשור רפואי, הוא תחום מרתק, בו לראשונה אני עוסק".

אילו המלצות יש לך למחפשי העבודה?
"ההמלצה שלי למחפשי עבודה היא לא להתפשר, ולחפש מקום עבודה שיענה על הצרכים גם בימים אלה של מיתון. חשוב מאד להגיע שמחים למקום העבודה, לצאת ממנו שמחים בסוף היום".

ערן בן-דב, מנהל משאבי אנוש, עד כמה תורם לכם שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט?
"שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט הינו ארוך טווח. הממשק הוא ידידותי ובעל יתרון רב, בכך שאני כמנהל משאבי אנוש יכול להגדיר את המשרות, לעדכן אותן ובעצם לקבל שליטה מלאה על אופן פרסום המשרה. אתר ג'ובנט, לדעתי, הוא המוביל באתרי חיפוש העבודה".

מה ייחודי בחברת טוטנאור ומדוע כדאי להצטרף אליה?
"טוטנאור, שייצרה בעבר ציוד רפואי מגוון, מתמקדת בשנים האחרונות בתחום העיקור, וזאת על רקע המודעות ההולכת וגוברת לחשיבות ההיגיינה במניעת התפשטותן של מחלות נגיפיות (בעיקר צהבת נגיפית ואיידס). חברת טוטנאור הינה מהחלוצות והמובילות בתחום החברות ה'ירוקות' ונעשות בה פעילויות רבות לצמצום הפגיעה בסביבה, על ידי מחזור, חסכון בחשמל, במים וכיו"ב. מעבר לכך, החברה שמה את העובד במרכז ומדגישה טיפוח קשרי קהילה".

לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
Students Discharged Soldiers Jobs Accessibility Statment
Facebook Linkedin