חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

Search by Field

Search by Keyword

Search by Company

All Companies

Create Job Alerts

Jobnet Limudim

Recruiting Companies

מכון תימה AC נכסים קבוצת ברן TMH

חדשות טובות: חלק שני

אנו בג'ובנט ממשיכים עם פרויקט החדשות הטובות. המצב בדרום הארץ דוחק את הדיווחים שהתרגלנו לראות בתקשורת בנוגע לפיטורים, צמצומים, האטה, מיתון ומשבר – אל השוליים. אך הם עדיין קיימים, וממשיכים להטריד. אולם, יש גם חדשות טובות, ואנו בג'ובנט מוצאים לנכון להמשיך לתת במה למעסיקים, לספק אופטימיות. בסקירה זו אנו ממשיכים להביא בפניכם ציטוטים אופטימיים מפיהם של מעסיקים, והתמונה המתקבלת מעודדת: מוצרים נמכרים, פרויקטים נפתחים והגיוסים ממשיכים.


סיון תכנון
שי חרותי, סמנכ"ל שיווק ומכירות, סיון תכנון:

"גם בימים בו השוק אינו במיטבו, אצלנו בסיון תכנון לא מפסיקים את העשייה ורואים את היום שאחרי.

בסיון תכנון פונים לשווקים חדשים ומגייסים עובדים לפרויקטים בארץ ובחו"ל.
בתערוכת Autodesk University שהתקיימה בחודש דצמבר בלאס וגאס, סיון תכנון השיקה את המילה האחרונה בטכנולוגית סימולציה תלת מימדית לתכנון כבישים, ועוררה התעניינות רבה. בעקבות זאת הוחלט על גיוס של אנשי שיווק, מכירות ותמיכה טכנית לשוק האמריקאי.
בנוסף, סיון תכנון ממשיכה לקבל פרויקטים ברחבי העולם ומחפשת מנהלי מכירות למדינות כמו: הודו, קניה, אוגנדה ורומניה.

אנו בסיון תכנון, מאמינים שתמיד כדאי להביט קדימה ולהמשיך בעשייה. אלו זמנים מאתגרים ואין ספק שימים טובים יותר צפויים להגיע".שי חרותי ושלומי סיון. "לא מוותרים על השתתפות
 בתערוכות ופתיחת ערוצי שיווק נוספים".

 

אלעד מערכות
צוות הגיוס באלעד מערכות:

"מסורת הגיוסים המוצלחת באלעד מערכות ממשיכה להניב פירותיה גם בעיתו של משבר כלכלי ובשבוע האחרון גויסו 3 עובדים נוספים בחברה. נכון לעכשיו, במערך הגיוס באלעד מערכות קיימות כ- 35 משרות לאיוש מיידי
וכ- 40 משרות נוספות לאיוש כללי. דרושים לנו תוכניתנים, מנתחי מערכות, מנהלי פרויקטים, אנשי סיסטם, אנשי תשתיות, אנשי בסיסי נתונים ועוד.

נשמח אם גם אתם תהיו שותפים להצלחה של אלעד".צוות הגיוס באלעד מערכות. "באלעד מערכות קיימות כ- 35 משרות לאיוש מיידי".הייטקס אפליקיישנס

שגיא פלד, מנכ"ל משותף, הייטקס אפליקיישנס:

 "נכון, כמות התפקידים שהלקוחות שלנו דורשים ירדה ואיכות האנשים שהלקוחות קולטים היא מאוד גבוהה, בשל ההיצע הרב של מועמדים פוטנציאליים. מצב זה מחייב יצירתיות שמביאה אותנו לפיתוח תחומי פעילות חדשים.

בחודש האחרון נכנסנו לייצוג והטמעת מוצר חדש בתחום מערכות תווכה (Middleware) ואנחנו מחפשים ארכיטקטי תוכנה עם יכולות פיתוח אשר ילמדו את המוצר ויטמיעו אותו אצל לקוחותינו. בנוסף, הקמנו תחום פעילות חדש בחברה – בדיקות תוכנה (QA), בפרט בתחומי ERP – אורקל אפליקיישנס ו- CRM. אנו מחפשים בודקי תוכנה שיוכלו להשתלב בתחום.

המצב הנוכחי הוא הזדמנות למועמדים ומחפשי העבודה לשינוי וכניסה לנושאים חדשים. הידע הרב שנצבר אצל עובד בתחום ספציפי יכול להוות עבורו ערך מוסף, אם הוא יגיש מועמדות לתפקיד חדש מחוץ לתחום בו התמחה".  


שגיא פלד. "המצב הנוכחי הוא הזדמנות למועמדים
 ומחפשי העבודה לשינוי וכניסה לנושאים חדשים".לכתבת "חדשות טובות" קודמת – לחץ/י כאן

לכתבה באנגלית

 
Students Discharged Soldiers Jobs Accessibility Statment
Facebook Linkedin