חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

Search by Field

Search by Keyword

Search by Company

All Companies

Create Job Alerts

Jobnet Limudim

Recruiting Companies

TMH AC נכסים קבוצת ברן מכון תימה

סיפור הצלחה - שי גולן, הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים, פלקסטרוניקס / שולמית ישראל

שי גולן מצא את עבודתו בחברת פלקסטרוניקס באמצעות אתר ג'ובנט.

שי גולן, בן 25, נולד בקריית ביאליק, למד בתיכון במגמת אלקטרוניקה ומחשבים והמשיך את לימודיו בכיתות י"ג, י"ד במכללה של אורט קריית ביאליק – בית הספר להנדסאים לתואר הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים.
לאחר לימודיו התגייס לצבא לחיל הקשר, שם המשיך באותו התחום.
שי שירת בבסיס בצפון כטכנאי מחשבים וציוד סיפרתי וחתם שנת קבע, בה שירת כאחראי מעבדת מחשוב ומעבדה ספרתית. הוא השתחרר לפני כשנה, מאז הספיק להתחתן והוא ואישתו מצפים לתינוקת!

על תהליך חיפוש העבודה:
לאחר השחרור התחלתי לחפש עבודה. חיפשתי בכל מיני כיוונים הקשורים בהנדסה ואלקטרוניקה. החיפוש היה אינטנסיבי ונעשה דרך האינטרנט והעיתונים, ולבסוף הגעתי דרך ג'ובנט לפלקסטרוניקס.

על הקליטה בפלקסטרוניקס:
תהליך הקליטה התחיל במחלקת כוח אדם ואחר כך עברתי יום הדרכות שלם שכלל: הדרכה על תקנים שונים במפעל, הדרכה על נהלי עבודה ובטיחות ובנוסף ניתנה לי הדרכה תיאורטית על רכיבים אלקטרוניים. ביום השני הגעתי למחלקה שלי, מחלקה המונה כ- 20 אנשים ומהר מאוד התחברתי לאנשים. אני מרגיש כמו במשפחה...


שי גולן במשרדי חברת פלקסטרוניקס

על החברה:
חברת פלקסטרוניקס ישראל נימנת על קונצרן פלקסטרוניקס העולמי המהווה את חברת ה- EMS המובילה בעולם. פלקסטרוניקס מובילה ביישום רעיונות טכנולוגים לשפת המעשה והתאמתם לצורכי השוק הגלובאלי, נסחרת בנאסד''ק ובעלת מפעלים ב- 5 יבשות, 30 מדינות, 130 אתרים שונים ומונה מעל 200,000 עובדים בכל רחבי העולם. פלקסטרוניקס מספקת שירותי תכנון, ייצור, הרכבה ואינטגרציה של מערכות ומכלולים בקבלנות משנה בשיטת ה- Turn Key. לפלקסטרוניקס הישראלית מגוון לקוחות מובילים בענף התקשורת והאלקטרוניקה. פלקסטרוניקס מייצרת ללקוחותייה כ- 45,000 מוצרים, העיקריים שבהם הם נתבי מחשבים, מתגים, מפצלי רשת תקשורת, מערכות להקלטת קול ותמונה, כרטיסי תקשורת, שרתי מחשבים, טלפונים ומרכזיות תקשורת.

על התפקיד:
תפקידי כהנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים לאתר תקלות בדרג ד', כלומר תקלות ברמת הרכיב עצמו. אני לוקח רכיב שלא עבר בדיקה סופית, עובד עם שרטוט חשמלי ועובר שלב אחר שלב ומבצע בדיקות עד שאני מאתר את התקלה. לאחר איתור התקלה, אני מעביר הלאה את הרכיב להלחמה.

על התאקלמותו בחברה:
שי: "אני מאוד מרוצה, אני צובר המון ידע במפעל והרבה ניסיון, מעניין כאן והאווירה טובה".
בנוגע לאפשרות קידום הוא אומר: "כמו בכל החברות הגדולות, גם כאן יש אפשרויות קידום פנימיות, אבל אני רק בתחילת הדרך..."

המלצות למחפשי עבודה:
שי ממליץ למחפשי עבודה אחרים לא להתייאש. המצב בצפון משתפר מבחינת חיפוש עבודה, ולא כדאי להרים ידיים. כאשר שולחים דואר אלקטרוני עם קורות חיים לחברה, לא לשכוח לערוך מעקב אחר החברות אליהם הגשת מועמדות. חשוב להתמיד בשליחת קו"ח, בסוף מישהו ייצור אתכם קשר.


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
Students Discharged Soldiers Jobs Accessibility Statment
Facebook Linkedin